www.sudzibas.lv privātais bērnudārz Saules zaķis krāpjas ar īstajām atrašanās vietām

privātais bērnudārz Saules zaķis - krāpjas ar īstajām atrašanās vietām

Mīļie vecāki gribēju jūs brīdināt.

SS.lv ieraudzīju sludinājumu par šo iestādi,,aizbraucot uz vietas konstatēju ka tur atrodas pavisam cits bērnudārzs.Nolēmu uzvanīt uz sludinājumā norādīto tālruni, kur man atbildēja ka tajā adresē viņi vairs neatrodas, bet gan atrodas citās telpās un citā adresē.

uz jautājumu kāpēc sludinājuma ir cita adrese un citas fotogrāfijas man īsiti atbildēt neviens nevarēja, taču dodoties uz pa telefonu nosaukto adresi, turpat netālu Murjāņu ielā 59A ieraugot telpas kļuva skaidrs kāpēc tās nevar publicēt.

Labi kad no sākuma iedomājos aizbraukt apskatīties pirms zvanīju.....................

Esiet uzmanīgi un neuzķeraties! Telpas Murjāņu ielā 59A pilnībā neatbilst bērnudārzam. Tur ir šausmas......

Z

M Maddalena 19.05.2013

Ja kompetentās iestādes ļāva tajās telpās veikt šo darbību, tad normatīviem tās atbilst. Pavisam cita lieta, ja tev personīgi kaut kas nepatīk, noteikti vajag zelta bareljefus un Versaļas deju zāli savai atvasei. Bet vārdam "krāpšana" latviešu valodas vārdnīca ir pavisam cita nozīme! Tev neviens nenodarīja zaudējumus, neviens neizkrāpa naudu utt., līdz ar to iemācies pasniegt informāciju objektīvi, zose!

C Charli 20.06.2013

Mīļie vecāki sudziba par bernu darzu "saules zakitis" ir patiesa, darzins maina adresi katrus 10 menesus, Murjanu iela 59 A jau ceturta vieta, audzinatajas mainas ta ka cimdi, .Berni audzina viens otru pasi, audzinatajas aiznemtas no rita lidz vakaram runajot pa telefonu pa starpam uzblaujot berniem, vienmer nekad neko nezin, kad kautkas notiek ar bernu.Bernu rotallietas tik nabadzigas un sliktas kvalitates.Valde tikai sola gan bernu laukumu gan smukas telpas, bet pati neko nedara.
Darzina nekad nesvin svetkus.
Milie vecaki ja esiet saja darzina parbaudiet reikinu katru menesi, reikina ari kludas darzina laba.

GLABIET BERNUS NO TA DARZINA!!!

T tropicana 21.07.2014

Mans beerns iet sajaa daarzinjaa... esmu prieciiga un apmierinaata! Beernam ir individuaala pieeja gan rotaljaas, gan eesanaa. Beerns ir vienmeer smaidiigs un jautrs. Ja tur buutu slikti, beerns neietu un raudaatu. Telpas maajiigas, sakoptas, ir bijis remonts... teritorija sakopta, daudz zaljumu un pukiites aug. Visi beerninji taas kop un maacaas kaa apieties ar dabas dotajaam velteem. Valsts un pasvaldiiba visu apmaksaa, ar beerninjiem runaa individuaali, gan krieviski, gan latviski. Ko gan lai veel piebilst? Lai Jums izdodas atrast jums tiikamaako beernudaarzu, kurs patiks juusu beernam, jo vinji mums tacu ir pasi svariigaakie dziivee.