Privātais b/d "Maziņš Es" - attieksme pret bērniem

Sveiki!!!
Gribu,lai jūs izlasat un ja rūp jūsu bērns, tad padodiet šo informāciju tālāk...
Nevediet lūdzu uz šo iestādi bērnus,jo viņus tur apsaukā par sūdu mušām,ko lūri uz mani ar savām stulbajām acim,pa dibenu sit,rauj aiz rokas,bļauj tas ir maigi teikts,jo ja audzinātājai Ingūna Danberga nav garstāvoklis nu tad viss tur iet pa gaisu..a auklīte Baiba Kudina apsauka riktīgi mazos....

Es viņi ēd,bet baro pie viena gala kur ir 6 bērni no viena šķīvja a pēc likuma katram bērnam jābūt sava porcija...un ja bērni nesmuki ēd...mētā ēdienu,nošmulējās,tas apsaukā un bļauj uz viņiem...porcijas bērni maz dabū bij tā ka pat kompotu nav dabūjuši un kotleti,jo audzinātājām ir svarīgāk paņemts uz mājām atlikušo daļu,ko nedod bērniem..

Gulēt,kad mazie iet,tad viņus neliek katru savā gultā,bet gan kur audzinātāja grib...uz poda ar tikai uz viena un tā paša liek(kaut gad tie ir sanumurēti un katram ir savs podiņš)b/d higienu ievēto tikai vizuāli a īstenībā netīra neko,jo tur ir jaunas telpas tadeļ..

Ar algām tur kārtīgi šmaucās,jo vadītājai Janai Jakusenko jamaksā par telpu īri kredīts un ne tikai algas lapas tur nav un tu nevari uzzinat cik stundas un kada tev īsteniba alga...

K

T terjers 22.07.2014

Patriekta darbiniece vai raksta? Tad diez vai šitas viss atbilst patiesībai...

BondsBonds 22.07.2014

Tādas sūdzības jāraksta attiecīgajām iestādēm. Te viņas nav nekā vērtas.

V vikusya 22.07.2014

Manuprāt, tie ir meli !
Mans bērns arī iet PPII ''Maziņš ES'', Duntes ielas bērnu dārzā un neticu ka tā varētu būt.
Cik zinu, tad bērni, kas iet uz podiņu arī tur nav daudz, pārējie uz pamperiem, respektīvi, priekš kam izmantot 10 podiņus 2 - 4 bērniem. Arī nereāli sanāk, ja iet uz vienu divi reizē, respektīvi, tie arī ir meli.
Parasti parakstot darba līgumu, tajā ir norādīta alga, respektīvi, atkal meli.

Neieteiktu Jums uzticēties šim aprakstam !! Es, piemēram, turpināšu savu bērnu laist šajā dārziņā, jo zinu, ka tā nav.
Paldies.

L Līga marija muzikante 29.07.2020

Ir daudzas sudzibas krisjaņa barona iela 113 tads pats nosaukums mazins es. Baibai kudina audzinataja . Mana meita iet darzina otro nedelu un blauj virsu un rauj aiz matiem.

M Mamma987 28.07.2014

Diemžēl, varu piekrist negatīvajiem komentāriem :-(. Par algām nezinu, bet pārējam lielā mērā piekrītu.

M magnums 05.08.2014

Skat, kas atklājās.
Šeit gribēju atklāt kaut ko patiešām nopietnu, lai neizvēlētos ši kinder gārden savam sīcim, bet lasu kkādu sviestu.
Paldies par informāciju, bet mani nepārliecināja. :D

P.S.
Es lasot šito atcerējos. kāda bija attieksme pret mani un citiem bērniem bērnudārzā ķengaragā 80- gadu beigās 90-gadu sākumā, ka lika pēcpusi ar roku slaucīt un seja draudzējās ar slapju lupatu.
Pieraduši ka unci9nās ar bērniem visi, izaug egoistiski izlaisti dranķi un spļauj visiem virsū.

L Leila 123 05.08.2014

vai var kāds vel sniegt ziņas par šõ dārziņu !!! ES nezinu kam ticēt, protams, ja pārāk uncinās gar bērniem arī nav labi tiešām izaugs par čīkstuli, bet es domaju savu bērnu laist tieši šajā dārziņā, bet man paliek bail, ja nu tomēr !!! Vai nevar atsaukties kāds vecāks, kas savu bērniņu tur ved vai veda ?

M magnums 06.08.2014

Leila 123, iesaku aiziet pie viņiem un par visu pārliecināties savām acīm.

K Kovalova 26.08.2014

Tas muļtības raksta bijušā darbiniece, abižota uz dzīvi. Mans dēls tur iet un mums nav nekādas sūdzības. Vienmēr tīras koptas bērnudārza telpas, dēs labprāt apmeklē šo iestādi un nākot pēc dēla nevienu reizi nesatiktu bļaustāmu audzinātāju. Mēs esam ļoti apmierināti ar šo bērnu dārzu, diemžēl ir pienākusi mūsu rinda valsts bērnudārza un mums ir jāpāriet cita bērnu dārzā.

V vita33 28.10.2014

Sveiki!
Man dēls jau iet kā 2 mēnešus šajā b/d! Neko tādu vedot, protams, neredzu un nedzirdu!!!

Ir jauka gan audzinātāja un abas auklītes! Kā arī puika ļoti ātri adaptējās, ņemot vērā, ka uzsākām b/d gaitas 1.5 gadu vecumā, un tas jau arī liecina, ka bērnam te patīk!
Ja kāds darītu pāri puikam, to varētu saprast pēc mazā uzvedības. Vienmēr nākot pakaļ puika ir priecīgs, nav noraudājies, paēdis, izgulējies!
Piekrītu dažiem, ka stingrībai jābūt, ir lietas, ko nedrīkst darīt! Mēs jau paši audzinam - ko pareizi darīt, ko nē. Protams bez sišanas, bet skaidrojot!

Audzinātājai un auklītēm tik jāpasaka lielais Paldies!, ka ieaudzina dzīves vērtības, ko pa dienu vecāki nespēj dod!

M Mamma909 21.01.2015

B/d bez īpašas odziņas. tas, ka vadītājai finanses pirmajā vietā, tas skaidrs. Pedagoģiski nekā īpaša tur nav.
Nav arī tā, ka slikti.

Taču vienu gan nevar saprast - par to parodiju, ka sētā caurums uztaisīts pie kaimiņiem, kur iet teritoriju izmantot, ne tur droši, ne tur pieet var, nekā priekš bērniem nav.
Nu, un nav nekādu telpu kultūras pasākumiem. Tas arī nav ok., jo bērni visu dara grupās. Kad tad izvēdina.

Bērnu mainība pastāv, ir jūtams, ka tiklīdz pienār kādam uzaicinājums, tā projām.

L Linda Lauberte 01.12.2016

Sveiki.Skatos, ka sie rakti ir 2 un 1 gadu veci. šodien biju aizgajusi uz so darzinu, kas atrodas Krisjan Baron iela. Vaditaja Jana likas jauka, auklite ari. grupina bija 4 bernini. Vienigais, kas neuzrunaja maza telpa. Gribetos dzirdet viedokli, par darzinu!