www.sudzibas.lv Premier Psiholoģiska naudas izspiešana

Premier - Psiholoģiska naudas izspiešana

Profesionāls izspiedēju uzņēmums.
Spicē paaicināja stendā pamēģināt sejas krēmu. Pēc tam deva pirkt 2 krēmu pāri par 200+ eiro kopā.
Pielietoja pret mums veselu klāstu ar psiholoģiskiem paņēmieniem, lai tikai mēs nopirktu.
Kad nenopirkām, pagrieza muguru un ne vārda vairs neteica - spriediet paši.
Labi, ka bijām gudrāki.
Ceru, ka jūs arī būsiet.

D

Kolta 10.06.2018

Tas noteikti ir kāds burvju krēms, kas maģiska veida palielina krūšu izmēru.

Pacco_al 11.06.2018

Nu nezinu par ko te sūdzēties, pārdošana tā arī ir māksla. Mūsdienu pircējs pēc krīzes gados vairs negrābj visu ko vinam tikai pavicina gar degunu. Ir nepieciešama individuāla pieeja. Tā ir komunikācijā, kurā tiek meklēta saskarsme ar klientu vērsta protams un pozitīvu sadarbību, šinī gadījumā pirkumu.
Par "psiholoģiskiem panēmniem" laikam būtu runāt nevietā, jo laikam jau tomēr hipnozi, suģestiju un citas lietas neviens neizmantoja, citādi jūs jau sen mājās ar laimīgu un apgarotu seju, smērētos ar krēmu.
Aizgriezās - ko laiku tērēt tukšā, tāpat skaidrs, ka nepirks, ko tad vēl jūs gribējāt? Parunāt pār mīlestību, linsēklām un mākslīgiem mēsliem?

D DairaR 16.06.2018

Slikti proti pārdot, ja jāstāsta cilvēkam, ka viņš ir neglīts, lai tik nopirktu preci, bet pat tad nenopērk.
Un beigās vēl pasaki, ka visu dari priekš mums, lai gan ar mums sakars tikai tāds, lai mēs nopirktu un Tu dabūtu savu procentu.
Žēl Tevis. Ceru, ka dzīvē atradīsi kādu cilvēciskāku darbu.

T Tong Po 11.06.2018

Nav tā nekāda māksla - psiholoģisks spiediens. Man šķiet, ka īpašnieki ir tie paši, kas bija MonPlatin un 24karat - šeit var palasīt sūdzības un bija arī raksti gan presē, gan sižeti beztabu.
Un nav tas nekāds brīnumlīdzeklis - kosmētika, ja nemaldos, no Izraēlas.

A Anastasija11 20.07.2018

Jaa, tie paši. 24K, un Premier, un monplatin, un MICABELLA - tas ir viena kompānija.

C citrons12345 26.06.2018

Esmu ari stradajusi veikalā hamsa & partneri un nevaru nepiekrist sūdzībai. Ja neko neiesmērēsi algas nebūs. Nepartraukti meitenes mainas un ta pilnigi noteikti nav stabila darba vieta. Liks uzrakstit atlugumu un jau nakamja dienā busi bez darba. Sludinajumos un intervijās sola algu no 500 eiro. Realitatē ja katru dienu neiesmērē cilvēkiem produkciju uz vairakiem simtiem, alga bus gandriz divreiz mazaka (zem 300 apm). Ja kādu dienu pārdošana neiet tev izdomās sodus un lasīs morāles. Dienā vairakas reizes veikala vaditajas "menedžeri" rīko sacensibas starp meitenēm- labākajai piesolot bonusu un sliktākajai noņemot no algas. Mēdz gadīties arī ka cita konsultante prezentacijas vidū ienāk un "atņem" klientu un ieguvums pienākas viņai. Reizem japaliek ilgāk par darba laiku ja nav izpildits pardošanas dienas kopejais plans utml. Kolēģe vienreiz nopirka lētāko kas tur bija- 40 eiro vērtu skrubi lai tiktu mājās izņemt bērnu no skolas jo nevienu nelaida majas. Jau otrajā nedēļā tur stradajot man iedeva lapu par sejas produktiem, kas jaiemacas no galvas un jāstāsta visiem viens un tas pats un jātēlo kosmetologe. Un tā es neko nesaprotot no cilvēku ādas un kosmetikas iedarbibas visiem stastiju vienu un to pašu un liku produktus uz sejas. Tur strādājot uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt cik cilveki tur paši ir iegājuši ar vēli vai interesi jo 99% no visiem klientiem tiek ievilkti, pievilinati ar ziepju gabaliniem vai paraudziņiem un apvārdoti. Negribetu teikt ka kosmetika ir slikta. Pasai dazi produkti loti patīk. Bet ja sākuma cena ir 100 un apvārdojot kaulējoties vari nonākt līdz 50 sakot ka tā ir "izņēmuma reize un privilēģija" liek domāt cik patiesībā tas viss ir vērts. Tur iegādājoties noteikti nāksies tikai pārmaksāt. Un tā visus produktus var dabūt 2x lētāk.

A Anastasija11 20.07.2018

Pilnīgi patiesība. Arī šeit strādāju. Viss ir patiesība. Mana pirmā alga bija 153 eiro, smieklīgi) meitenes mainās katru dienu, jo visi bēg prom no šejienes, neviens negrib šeit strādāt.

M Miss A 10.09.2018

Ja pilnigi piekritu’mes stradajam lidosta’Gratiae’bija katru dienu Diana’Julijs’un kad Es aizgaju ari visi jaunie ari aizeja projam’Tiesham ar vinjaj nevar stradat vai vajag but loti stipra nervu sistema!