www.sudzibas.lv Pozit SIA grāmatvedības pakalpojumi Grāmatvede Vija Juhneviča darba vietā uzmācas precētiem vīriešiem, terorizē viņu sievas un bērnus

Pozit SIA grāmatvedības pakalpojumi - Grāmatvede Vija Juhneviča darba vietā uzmācas precētiem vīriešiem, terorizē viņu sievas un bērnus

Precētu vīru sievas, bērni un ģimenes, uzmanieties no psihiski neveselas, agresīvas, nekaunīgas un neadekvātas sievietes Vijas Juhnevičas, kura strādā par grāmatvedi daugavpilī sia"pozit".  šī sieviete - šķirtene-  izmisīgi karas kaklā precētiem vīriešiem darba laikā, pildot savus grāmatvedes pienākumus. Izvēlētais, noskatītais upuris - precētais vīrietis tiek nemitīgi lenkts, uzmācīgi bombardēts ar  telefona zvaniem, whatsapp saraksti vakaros, biznesa ideju aizsegā tiek aicināts  uz kafejnīcu, zem kurām slēpjas šīs grāmatvedes zemiskie nolūki. Biznesa sarunu laikā  šī sieviete sāk atklāti demonstrēt savu dzimumtieksmi, ar mērķi izjaukt ģimeni, izmantojot situāciju, ka ģimene dzīvo citā pilsētā.  saņemot atteikumus no precētiem vīriešiem turpināt attiecības, viņa zemiski terorizē šo precēto vīriešu ģimenes - sievas un bērnus, sūtot apvainojošu  un melīgu informāciju sievām par notiekošo, apsaukājot sievu, kā ari telefonsarunā necenzētiem vārdiem apsaukā šo precēto vīriešu sievas, morāli traumējot viņu bērnus.   precētām vīriešu sievām un bērniem nav jācieš no psihiski neveselas sievietes izdarībām, kura nelūgta jaucas svešas ģimenes teritorijā, pārkāpjot jebkādas tiesības un likumus! Precētu vīru sievas un bērni nav ne pie kā vainīgi, lai viņus tā terorizētu šī neadekvātā, psihiski neveselā sieviete! Precētajam vīrietim, kurš dzīvo ar ģimeni ikdienā un  jau vairāki mēneši  pēc notiekošā dzīvē nav saticis šo grāmatvedi, vija juhneviča nemitīgi zvana darba laikā un terorizē par saņemto atteikumu vairāku mēnešu garumā!

Īpaši esat uzmanīgi ekonomikas fakultātes beidzēji, kuri ar šo sievieti ir mācījušies kopā tajā laika posmā, kuri  ir precēti un dzīvo ģimenēs, kā arī klienti, kuriem sniedz grāmatvedības pakalpojumus šī sieviete grāmatvede vija juhneviča. Jūs esat potenciālie šīs sievietes upuri! Ļoti neprofesionāla rīcība no grāmatvedes puses, sniedzot grāmatvedības pakalpojumus, vest amorālu dzīvesveidu darba laikā, uzmācoties precētiem vīriešiem un terorizējot viņu sievas un bērnus, kuri nav vainīgi pie šīs situācijas, jo tiek morāli traumēti! Šī sieviete, izmisusī šķirtene, savā darba laikā precētiem vīriešiem atklāti piedāvājas un uzmācas ar saviem seksuālajiem pakalpojumiem, kaut tie nav tos pasūtījuši un nenojauš, ka darba lietas tiek jauktas ar prostitūcijas pakalpojumiem.  

 ekonomikas fakultātes absolventu ģimenes, sievas un bērni, kā arī precētie klienti, kas izmanto šīs grāmatvedes pakalpojumus, esat piesardzīgi un sargājiet savas ģimenes no  šīs neadekvātās sievietes!

Https://www.facebook.com/vija.Juhnevica

http://www.grani.lv/daugavpils/105906-programma-chastnaya-territoriya.-vypusk-1-video.Html

R

Komentāri (5)

V vitols 21.12.2019

Sieviete mīļā dzīvē ir skarba, labāk domā par sevi un saviem bērniem, gan jau tavs vīrs nav tik balts.

L Lailailai 21.12.2019

Šādā veidā neatgūsi nedz vīru, nedz iegūsi mieru. Tikai pati topi smieklīga. Dzīve nav nedz taisnīga, nedz mierīga. Turies un iedzer kādu nervu zāli.

K Klientamnavtaisnība 22.12.2019

Vai tad vīra aizvešana ir tiesājama ar likumu? Nezināju gan... a čiepa tāda neko.

O Otis 22.12.2019

Hm. Un jūs uztraucaties par šo visu? Ja jūsu vīri ir tādas lupatas,ka tikai pasvilp un skrien kā kucēnis, tad priekš kam jums tādi nestabili lupatas? Kam jums vispār satraukties par kaut kādu sieviete, kura tikai spēj tīt ap pirkstu nenobriedušus vīriešus.

Te arī jāatceras vēl cits fakts, ka pagale nedeg viena, un jautājums vienmēr šādos gadījumos ir pretī - ko tu pati es vai neesi darījusi, lai prastu radīt vīrā to interesi, iekāri utml ? Ja emocionāli saikne ir sen zudusi , tad nebrīnos ,ka kāds izdomā šādos ceļos iet. Tas ne tikai uz vīriem, bet arī uz sievām attiecās.
Tagad zemiski aprunāt cilvēku sūdzībās dēļ tā ,ka iespējams pati esi cilvēku zāģējusi vai vnk neesi spējīga dot ne fiziski, ne emocionāli. Te nu ir problēma jūsos abos.

K Klientamnavtaisnība 22.12.2019

29, 36 mīnusi? Nosmējos. Šeit nekad tāda daudzuma mūžam nav bijis ne plusiem, ne mīnusiem, ne abiem reizē. Daudz laika aizņēma jaunu profilu veidošanai? :D beidziet, ka vīrs gribēs - aizies, nekādi uzskrūvēti mīnusi te nelīdzēs. Veiksmi. ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes