Post Service - nesamaksa

SIA Post Service visu laiku meklē jaunus darbiniekus, kurjerus, bet kad aizej pie viņiem pastrādāt, un saproti ka tev neapmierina šis darbs, naudu par padarīto nesamaksā.Kaut esi izmantojis savu personīgo auto, un degvielu.Man arī nesamaksāja par padarīto darbu, nostrādāju veselu dienu, izvedu 18 adreses, un nekā.Teicās ka pēc mēneša samaksā, bet nu jau ir pagājuši apm. 4 mēn.KRĀPNIEKI!!!

J

Komentāri (14)

L Likumsargs 15.11.2011

Pirms uzsākāt strādāt, vajadzēja darba līgumu noslēgt!

V Vasīlijs 16.11.2011

Es arī tur nostrādāju veselu gadu un man tā arī neko nesamaksāja!!! Pateica, ka jānostrādā divi gadi, tad samksāšot.

B buubuu 17.10.2016

Nopietni? :D Kādam āmuram jābūt, lai kaut kam tādam ticētu? :D

A Ainārs 07.12.2011

Par tādiem gadījumiem esmu dzirdējis, ka cilvēks nostrādā nepilnu mēnesi un kad aiziet, tad neko nemaksā. Viltīgs kantoris! Žēl pastniekus, kuri strādā uz Post Service, vadībā sēž latvieši, kuri atlaiž visus krievu pastniekus, nacionālistu birojs. Īpašniece Nadežda Razumova pati krieviete un tā laiza pakaļu latviešiem, ārprāc! Jurim iesaku zvanīt uz Tautas Balsi, lai par to zin visa Latvija, ka Post Service nemaksā pastniekiem algas.

A Artanis 09.04.2012

Es gan nezinu, ko ir salietojies iepriekšējā raksta autors Ainārs, bet painformēšu, ka Post Service vadībā principā visi ir krievvalodīgie, un nekāda šķirošana pa tautībām, cik redzēts, nenotiek, jo no 400 darbiniekiem puse uz pusi ir latvieši un krievi, un kaut kā ir jāsastrādājas, lai uzturētu kvalitāti.

Pats strādāju šajā firmā, nu jau gadus trīs, un, šķiet, atceros cilvēku, kurš rakstīja sūdzību. Cienītais - labāk priecājieties, ka mūsu uzņēmums toreiz pret jums necēla krimināllietu saistībā ar 'pozitīvajām' atsauksmēm par Jūsu veikto darbu, ko saņēmām no šiem 18 klientiem, kuriem bijāt 'laipni' piegādājis sūtījumus... Ja nespējat ievērot nekādas minimālās pieklājības normas, nenāciet strādāt par kurjeru.

Varbūt der no sākuma pameklēt baļķi savā acī, pirms norādīt uz skabargām svešās.

N niknaa 10.04.2012

pilnīgi piekritīšu autoram!
Pati nostrādāju mēnesi šajā kantorī, mana atbildīgā persona bij Kristīne Šenberga!
Pēdējā mele un krāpniece!Nostrādāju to mēnesi, alga bij jāsaņem 15. datumā, bet protams nekā, kad viņai ko jautā, atrunas ir vienkārši debīlas!Par šo ''sievieti'' ir neskaitāmas sūdzības dažādos portālos!Un es šo tā neatsāšu :)Savu naudu es dabūšu atpakaļ, vai ar labu, vai sataisīšu tādus meslus šai 'priekšniecei', ka laimīga viņa nebūs!

F firma 2 03.03.2016

SIA "POST SERVICE" nepiegādā sludinājumus!
Tika noslēgts sadarbības līgums ar SIA "POST SERVICE" par sludinājumu izplatīšanu Rīgas pilsētā (daudzums - vairāki tūkstoši). Samaksāts par izplatīšanu (100 % priekšapmaksa), bet rezultāts - nulle! Neviena zvana no klientiem (mērķauditorijas, kam bija adresēti sūtījumi), NEVIENA!

Tas nozīmē tikai vienu, ka sūtījumi netika izplatīti (piemēram, izmesti), ko apstiprina arī sludinājumu adresāti (ka mūsu sludinājumi netika saņemti pastkastītēs), kaut gan birojā saka, ka viss kārtībā- sludinājumi izplatīti.

Rezultāts: SIA "POST SERVICE" nauda samaksāta par darbu, kurš nebija paveikts, arī samaksāts par sludinājumu izgatavošanu, bet rezultātā - sludinājumu - NAV (zaudējumi), izplatīti arī nav (zaudējumi - samaksāts par nepaveiktu darbu), mērķis, kādam tas viss darīts arī NAV sasniegts. Pazaudēta nauda un laiks!
Bijām jaunais klients - pirmais pasūtījums, nu jau arī pēdējais!

Izlemt jums vai sadarboties ar šādu firmu.

M murgs ne darbs 07.09.2016

Krīzes laikā mans vīrs strādāja SIA "POST SERVICE"Lai nopelnītu niecīgu naudu ņēmām vairākus rajonus.Darbā iesaistījos arī es u mani divi bērni.Rezultātā apavi visiem četriem teju mēneša laikā nonēsāti un par nopelnīto naudu nesanāk.Tad saņēmām pusi no iztikas minimuma,bet nodokļus maksājam vēl tagad,jo no tās naudas ko tur var nopelnīt...pietrūka visam...

I Inga 17.10.2016

Šodien, 17.10.2016., saņēmām sūtījumu, ko uzņēmums ļoti gaidīja un uz sūtījuma saspiesti zīmogi, ka piegādāts 23.09.2016. Tā tāda normāla prakse šim kantorim? Lieki piebilst, ka sūtītājs šo sūtījumu sūtīja steidzamā kārtā...Kauns, ka šāds darbības stils!

I [email protected] 28.11.2017

ja jums ir taisniba,par so firmu post service. ja vini negodigi rikojas ar algu izmaksam. un ari nesanak minimala alga. es ari strada saja firma. nesen. ir daudz sarezgijumi. ar reklamu iznesasanu kursi. ja neiznesasi so reklamu par visam majam. jasamaksa bus agri vai velu. novelk to no algam. un ari alga ir loti maza,kuru es jau projam neesmu sanemusi,kaut es nesen saku stradat sini firma. un darbinieki ari mainas biezi. jamaksa no savas naudas nodoklis.ko darba vieta pate to nesedz. ta gadas biezi. ja nemaksasi tad lie lielus procentus. cilveki beidzot atverat acis ka jus nosledzat ar so firmu sadarbibu. vai bus pienaciga alga. jo es ari esmu sada situacija. man aug meita. pat nav naudas priekss partikas un vel daudz sadas nepilnibas. labak stradat cita firma un parliecinaties vai bus socialas garantijas un ari apdrosinasana.. jo ziema ir slidenas ielas un citur pat nekaisa. var dabut traumas. man ir kauns ari par sadu darba vietu,kad pienacigi nemaksa algu. darbs nav no vieglajiem. ar cienu. esmu no valmieras. anonima rakstitaja.

I [email protected] 28.11.2017

padomajat,labi kad sakat stradat saja firma. atverat acis.

I Idris Koronka 02.01.2018

Jums ko pašiem nevajag atvērt acīs un apskatīt internetā kā viņiem nesamaksāto nodokļu kā jums 400 simti gadus vajadzētu iznest reklāmas lai viņiem palīdzētu maksāt normālus algus.

р РАИСА Bank 31.01.2018

Viņi pat nodokļus nemaksa bet jūs gribat vēl naudiņu.

J Jānis27 23.05.2018

Ja man arī tieši tas pats

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes