www.sudzibas.lv Post Service Nepiegādā slūdinājumus

Post Service - Nepiegādā slūdinājumus

SIA "POST SERVICE" nepiegādā sludinājumus!

Tika noslēgts sadarbības līgums ar SIA "POST SERVICE" par sludinājumu izplatīšanu Rīgas pilsētā (daudzums - vairāki tūkstoši). Samaksāts par izplatīšanu (100 % priekšapmaksa), bet rezultāts - nulle! Neviena zvana no klientiem (mērķauditorijas, kam bija adresēti sūtījumi), NEVIENA!

Tas nozīmē tikai vienu, ka sūtījumi netika izplatīti (piemēram, izmesti), ko apstiprina arī sludinājumu adresāti (ka mūsu sludinājumi netika saņemti pastkastītēs), kaut gan birojā saka, ka viss kārtībā- sludinājumi izplatīti.

Rezultāts: SIA "POST SERVICE" nauda samaksāta par darbu, kurš nebija paveikts, arī samaksāts par sludinājumu izgatavošanu, bet rezultātā - sludinājumu - NAV (zaudējumi), izplatīti arī nav (zaudējumi - samaksāts par nepaveiktu darbu), mērķis, kādam tas viss darīts arī NAV sasniegts. Pazaudēta nauda un laiks!
Bijām jaunais klients - pirmais pasūtījums, nu jau arī pēdējais!

Izlemt jums vai sadarboties ar šādu firmu.

F

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes