www.sudzibas.lv Policists Sivko Nepamatoti sodi, fiziska iespaidošana.

Policists Sivko - Nepamatoti sodi, fiziska iespaidošana.

Manuprāt, liela daļa Cēsu/Raunas/Rozes ciema iedzīvotāji ir saskārušies ar vietējo policistu Sivko kungu, kurš izmanto savu dienesta stāvokli, lai piespiestu cilvēkus maksāt sodus. Liek nepamatotus sodus, morāli un fiziski iespaido cilvēkus, piedraudot.
Interesanti, ka viņš ir viens pats un nav liecinieku un kameru. Vārds pret vārdu. Bezspēcība.
Ka arī neizskaidro pienākumus un tiesības. Tiesības neparakstīt, ja nepiekrīti. Neiepazīstina ar lietas materiāliem.
Ta vietā, lai aiz restēm ieliktu tiešām bīstamus cilvēkus, kas ar galvu nedraudzējas, viņš tik sola un nedara neko, kā bojā dzīvi. Kā var uzlikt sodu cilvēkam, kurš nestrādā un mācās vidusskolā? Kāda jēga laukos, kur nevienam netraucē, sodīt iedzērušu cilvēku, kas brauc ar riteni? Apsurds.
Nekad nerunāt, ja neesi sagatavojis video vai audio ierakstu, jo mentalitāte viņam liek palaist rokas.

K