Poētika - Poetika kursi

Neiesaku izvēlēties šo mācību centru. Pilnīga zemē nosviesta nauda un laiks. Gāju tieši uz interjera dizaina kursiem. Viena no skolotājām vienmēr kavēja 15-30 min, nekad nebija sagatavojusies... Otra knapi runā latviski un nav ieinteresēta dalīties savās zināšanās. Pārsvarā mācības bija šādas- atnāku paredzētajā stundu sākumā, dažreiz sanāk gaidīt vēl 30min... kad skolotāja ierodas viņa uzreiz ķeras klāt katram individuāli (mācījos grupā) un dažkārt tai pusstundai klāt nākas gaidīt vēl kādu h kamēr kāds vispār sāk ar tevi runāt. Lai gan mācību procesam bija solīta klāt teorija- bija tikai prakse. Un turklāt pirms pildīji uzdoto, pašam jāizdomā kas un kā, iespējamās kļūdas vai ''kā labāk'' nebija laika skaidrot- ja nepareizi - pārtaisi, un tā kamēr esi pats izkodis kas skolotājam galvā. Lieki, laikam piebilst, ka abas skolotājas nekautrējās mācību laikā sazvanīties ar ''savējiem'' lai vienkārši parunātu...Uz beigām, mācību iestāde samazināja stundu skaitu - par veselām 3 nodarbībām, bet, protams samaksāt vajadzēja kā par pilnu mēnesi. Turklāt viņi nav ieinteresēti lai skolnieks saņem savu gribēto papīrīti. Neiesaku, pats rakājoties pa internetu un lasot to pašu ALANDeko, iegūsi daudzdaudz vairāk...

A

Komentāri (2)

L Lelle Bez Matiem 05.05.2015

Vai pašām pasniedzējām un mācību centra vadībai izteici pretenzijas? Vislabāk rakstisku iesniegumu, un vēl labāk, ja parakstījušies vairāki cilvēki no grupas.
Pati esmu dizainere, un mācoties dažādās iestādēs, man ļoti bieži nācies saskarties ar šādu pasniedzēju attieksmi - un tā nav tikai kursos, arī profesionālās un augstākās izglītības iestādēs tas pats!

T trakotais 06.05.2015

šausmas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes