www.sudzibas.lv Pludmale Solārijs pludmale viestura 65

Pludmale - Solārijs pludmale viestura 65

Sveiki!Šajā solārijā ir briesmīgas darbinieces.Šodien jau kārtējo reizi nācās par to pārliecināties.Aizbraucu uz turieni 9:30, solārijs ciet(lai gan darbalaiks ir 9:00-21:00).Auksts ārā, snieg,nogaidījos 10min, vīlusies, pārsalusi devos projām.Tā nebij pirmā reize, kad neviena darbinieka darbalaikā tur nav.Ne zīmītes par pārtraukumu, nekā.Izskatās, ka darbinieki tur ierodas, kad grib un iet prom, kad grib.Šī reize mani tiešām nokaitināja, jo tā ir bezkaunība no viņu puses, likt klientiem gaidīt un nerēķināties ar citu cilvēku laiku.Darbadevējam iesaku pievērst tam lielāku uzmanību.Pārāk liela visatļautība.

D

Komentāri (6)

Aigars31 26.02.2017

hmmm katrā ziņā lietojot pulverveida veļas pulveri un gadijumā ja veļu aizmirsis esat pažaut(ne izņemt no mašīnas tā sasmok un nepatīkami ož un ja mikslī vēl ir pieliets kāds mīkstinātājs vispār visu var mest laukā un tas bez 90 grādiem nav labojams bet tad var viss sakrāsoties un tt.un pēc laika smaka atgriežas - bet lietojot tikai šķidro veļaspulveri nekas nesasmok ja pat esi atstājis veļasmašīnā drēbes un aizmirsis tās izvilkt . protams pie šī efekta mīkstinatājs var visu sabojāt un atkaļķotājs un tt ...bet kā kurš...

Sardele 26.02.2017

Aigar, uzzvani 67080142, ir pienācis laiks.

Aigars31 26.02.2017

komandē cīsiņus

"Šajā solārijā ir briesmīgas darbinieces." - pārsauļojušās laikam.
"Šodien jau kārtējo reizi nācās par to pārliecināties." - kārtīgi izdevās apskatīt viņas?
"Aizbraucu uz turieni 9:30, solārijs ciet(lai gan darbalaiks ir 9:00-21:00)." - tā, ļoti interesanti, darbinieces - briesmīgas, taču, ja solārijs bija ciet, kā daina102010 redzēja, ka viņas ir briesmīgas? Tātad daina102010 vienkārši nekaunīgi melo! Fui!
"Auksts ārā, snieg,nogaidījos 10min, vīlusies, pārsalusi devos projām." - pa 10 min. izdevās gan pārsalt, gan vilties? Tā viņai arī vajag, melei!
"Tā nebij pirmā reize, kad neviena darbinieka darbalaikā tur nav." - varbūt visi Lielbritānijā, vēl pēdējo ražu novāc.
"Ne zīmītes par pārtraukumu, nekā." - viņi taču nav telepāti! Kā lai viņi iedomājas, ka daina102010 sadomājusi tik briesmīgā laikā sperties uz solāriju? Būtu bijusi sarunāta tikšanās, varbūt, viņi arī zīmīti uzrakstītu.
"Izskatās, ka darbinieki tur ierodas, kad grib un iet prom, kad grib." - es nojaušu, ka dainas nikā "102010" ir modeļa numurs. Kā viņa zin kad viņi iet prom? Ja viņi nemaz nav ieradušies? Un kā ar apmeklētājiem(negribas robotus dēvēt par klientiem), viņi vai tad nedara tieši to pašu ierodas, kad grib un iet prom, kad grib?
"Šī reize mani tiešām nokaitināja, jo tā ir bezkaunība no viņu puses, likt klientiem gaidīt un nerēķināties ar citu cilvēku laiku." - nudien robots! Ielicis savā programmā, ka ir pasaules naba visiem ar viņu jārēķinās, un tik vālē. Runā, ka nokaitināti roboti ir bīstami, un tad viņus utilizē.
"Darbadevējam iesaku pievērst tam lielāku uzmanību.Pārāk liela visatļautība." - darbadevējs, atšķirībā no padotajiem, sauļojas dabiskā saulē, kādā burvīgā kūrortā. Žēl, ka dainu102010, utilizēs, nesaņemtā ultravioletā starojuma dēļ...

Aigars31 26.02.2017

lai lietuvēns stāv tev blakus sardeļka... :)))

Aigars31 26.02.2017

es tev neesmu nekāda nummurēta govs uz tava pusdienu šķīvja...es nepiedodu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes