www.sudzibas.lv Pludmale Slikts serviss

Pludmale - Slikts serviss

Плудмалэ, где нормальные администраторы? ! Ира и вторая девушка блондинка? ! Второй день прихожу сидит какая то слабоумная. Мало того, что попал в солярий с третего раза, дверб была закрыта все время, девка вообще не понимает что она делает и двигается как под наркозом! Пока включила все минут 20 ждал. Нормальные же люди работали ещё неделю назад? ! Солярий весь в креме липкий. Где вы взяли этого дауна? ! 🤣👎🏿

02.10.2020

A AndaPanda 03.10.2020

😂😂tieši tā😂 nu kā saprotu meitenes vairs nestrādā 😭 blondīnīte tāda forša smaidīga bija😍vienmēr deva padomus par kosmētiku.. Bija jau sarunāts ka nopirkšu krēmu pudelītē, viņa viss pastāstīja. Nu jau vakar sagaidīju naudiņu un eju. Nosaukumu aizmirstu, bet nekas.. , domāju ka atkal jautāju un pirkšu. Nu un? Nācu... Tur kāds poker face sēž 😡 jautāju.. , atbilde bija superīga 😂 eeeeee? 🐑 ko tas nozīme? 😂 mīļa... Vai tu nezini ar ko tu tirgo? 😂 nu ko? Iesim sauļoties bez krēma... Kabīnē arī foršs “pārsteigums”-paklājiņš netīrs.. , fffuj🤮 šodien domāju varbūt jau viss ir kārtībā? Nu jā.. , jau cits poker face sēž 😂 nu pat neeju tur🤦🏻‍♀️ meitenes.. , kur jūs esat? 😭blondīnīte.. , mums tev pietrūkst 😭 nāc jau strādāt 🤗

A atvars 06.10.2020

недеюсь ты скоро сдохнешь от рака кожи