Playful.tv - Krāpšana

Neceriet, ka saņemsiet kaut kad reālu naudu. Nevienam viņi neko nemaksā. Pēc viņu pašu definētajiem noteikumiem 5 darbadienu laikā izmaksā, ja esi sakrājis vismaz 20 eiro. Nosūtīju pieprasījumu, konta numuru utt. Jau pirms 4 nedēļām. Nekādas atbildes, nekādas naudas. Ja gribat vienkārši uzspēlēt un krāt virtuālus ciparus, - lūdzu, bet neceriet, ka dabūsiet reālu naudu.

V

L liszt 04.07.2018

Arī man ir tāda pati problēma — pieteicu naudas izmaksu pirms trim nedēļām un joprojām neesmu to saņēmis. Dienu, pirms beidzās izmaksas termiņš (7 darbadienas), tiku informēts, ka izmaksa tiek atlikta uz izmeklēšanas laiku, jo esot jāpārbauda, ka es neesmu pārkāpis noteikumus. Kopš tā laika viņi nekādu ziņu nav devuši un jebkādus jautājumus ignorē. Paldies par ierakstu — diemžēl jāsecina, ka veidotāji apkrāpj spēlētājus.