Playful.tv - Krāpšana

Tērē laiku cilvēkiem. Ja atbildi pareizi 10 sekunžu laikā tā pat teiks ka nepareizi atbildēji, citi arī sūdzās saka tas tehnisko iemeslu dēļ, es saku cilvēki nespēlētu ja visi atbildētu pareizi un vinētu kādus 0.20$ tāpēc dažus tāpat izmet. Tas nav jauki ko viņi dara, ja varat kaut ko izdarīt lūdzu darat tā.

L Linda Ančereviča 27.04.2018

Šo kļūdu viņi ir labojuši, nedēļas sākumā atcēla spēli, un strādāja pie aplikācijas kļūdas novēršanas, tagad tā nenotiek!

V vikings55 18.06.2018

Tehniski tagad spēle rit raiti, bet tā vinnētā ir tikai virtuālā nauda. Nevienam viņi neko nemaksā. Pēc noteikumiem 5 darbadienu laikā izmaksā, ja esi sakrājis vismaz 20 eiro. Nosūtīju pieprasījumu jau pirms 2 nedēļām. Nekādas atbildes, nekādas naudas. Ja gribat vienkārši uzspēlēt un krāt virtuālus ciparus, - lūdzu, bet neceriet, ka dabūsiet reālu naudu.

B burka 24.07.2018

Spēle ir vienkārši interesanta, pārbauda cilvēka erudīciju, ja vajag naudu ej strādā

R Rūta Rahunoka 01.06.2019

Ieladejot playful tv un ievadod talruņa numuru es vairakas dienaz gaidiju kodu un ta arī es viņu nesagaidiju