Plastiskais Ķirurgs - Iet kā pa sviestu

Izlēmu veikt plastisko operāciju (krūšu palielināšana), bet negribētos "uzrauties" uz problēmām. Internetā esmu atradusi negatīvas atsauksmes tikai par J.Ģīli. Vai tiešām visiem pārējiem plastiskiem ķirurgiem Latvijā "iet kā pa sviestu"?

Z zz 30.08.2009

Kāds varētu kaut ko uzrakstīt par dr.V.Krūmiņu????

Z zz 30.08.2009

Piedodiet - T.Krūmiņu...???

N nēģeris 25.09.2009

V. Krūmiņš man pagarināja peni par 10 cm. Tagad filmējos porno un esmu apmierināts.

M minciite 30.10.2009

tam, kas grib tās vāverītes šaurākas uztaisīt, laikam ļoti maziņš ne tikai IQ :DDDDDDD

Mamma 30.10.2009

A ko tu gribi lai sakam?Visu nogriezīs kas jānogriež, neko lieku neatstās.Varu tikai pačukstēt ka visi kas ir spējīgi uz kaut ko vairāk nekā širpotreb sen jau strādā Austrālijas la'bākajās klīnikās.

I Ince 05.11.2009

Varu ieteikt dakteri K.Feldmani.Man nav nekādu problēmu pēc operācijas.Pagājuši 2 mēneši - krūtis ir skaistas, rētas jau tagad ir minimālas, lieku silikona plāksterīšus. Nesāp ne mugura, ne aŗī silikons būs jāņem ārā pēc 10 gadiem, ne arī pēc 25 g!Kādas muļķības!!!No nullītes, man tagad ir C izmērs.Izmēru dakteris pats ieteica, attieksme ir ļoti rūpīga.Nožēloju tikai to, ka operāciju neveicu jau dažus gadus ātrāk .Tagad staigāju ar dziļu dekoltē, ar sevi apmierināta un laimīga.Moralizētāji nav izbaudījuši to laimi staigāt praktiski bez krūtīm!Un arī draugs nelika man taisīt operāciju, teica, ka viņu apmierina arī manas mazās krūtis.Taču tagad, pēc operācijas, actiņas viņam spīd kā runcim un rociņas pat trīc no uzbudinājuma, lai paspaidītu manus apaļumus, arī sexuālā dzīve man ir uzlabojusies par visiem 100 %.Esmu laimīga, nenožēloju, ka paņēmu operācijai kredītu un vēlreiz saku lielu paldies dakterim Feldmanim!

A avita 10.12.2009

Ince!
Ja nav noslēpums, cik samaksāji?
Saki vai partneris jūt to ka Tavas krūtis ir silikona?

Z zaneta 21.12.2009

Es taisīju pie dr. Feldmaņa viņa jaunajā klīnikā... Nu teikšu, ka tur ir izcils līmenis gan personālam, gan pašai klīnikai... Jūties kā kūrortā, ne slimnīcā, ar rezultātu arī esmu apmierināta, un ne tikai es...

L liene 07.01.2010

Arī es nevaru izlemt par ārstu - tas protams ir ļoti svarīgs aspekts. Par Ģīli...arī es, diemžēl, neko labu nevaru teikt, biju pie viņa citā jautājumā, nesaistītā ar krūtīm, bet atstāja ļoti neprofesionālu iespaidu. Arī sliecos uz Feldmani, Rodki, vai Žaržecki...vel neesmu dzemdējusi un baidos ka pēc bērna barošanas krūtis nebūs tādas kā tikko ieliktas. Kāda ir pieredze šinī jautājumā?

A Agnese 07.01.2010

Var rasties kelloida skari un NEVIENS ARSTS nevar apliecinat, ka nebus so problemu, un ja ta paradas, tad viss-bus uz visu muzu.Labak padomat pirms kroplot sevi!Labak celt savu pascenu.

E evita 05.02.2010

Es taisiju pie Evijas Rotkes-superiga arste, super cilveks, super attieksme-iesaku iet tikai pie vinjas-komplikaciju nekaadu, viss kaa naakas:)

Mamma 05.02.2010

Evija noteikti ir labs ārsts, zinu ka dr. Krūmiņš ir ar zelta rokām.

P plakstiņuoperācija 04.03.2010

Dr. Feldmaņa klīniku es savukārt neieteiktu, esmu redzējusi sliktus gala iznākumus un pat vairākus neapmierinātus viņa klientus. Viņš attaisnojies, ka plakstiņu operācija nav sanākusi, jo kliente pārāk veca (lielo gadu dēļ), nedzīstot vairs kā vajag. Nesaprotu, vai tad tos gadus arī pirms operācijas viņš neredzēja. Arī krūtis vienai manai paziņai sanāca ar lielu rētu. Laba esot atpūtas zona, bet ko tā dod, ja operācija nav sanākusi.

Z zz 04.03.2010

Ko tas nozīmē - plakstiņu operācija nav sanākusi? Kliente neredz? Parasti - ja operācija nesanāk, kā plānots, pašam ārstam ir jāpārtaisa...Protams, ja ārsts uztraucas par savu reputāciju...

A aleksandra 11.06.2010

es te lasiju par zelta Krumina rokam!nezinu, nezinu es tas rokas norautu, es taisiju pie vinja ar draudzenem ar nedelas starpibu 4gadus atpakal, un mes esam nepmierinatas loti, man viena kabata sciba, otraj krutij implants sluka apkart, kad operacijas diena vins ieejot palata jautaja ko mes darisim man jau bija slikti, vai nevar iepazities ar pacienta veturi pirms tu ej uz operaciju!!!loti skumji ka 2.600ls es izmetu lai tagad mekletu kas to visu izlabos!!!

S Saulīte 16.09.2010

Albertam vajag smadzeņu transplantāciju.

A a-ha 17.09.2010

Kruminju man ir ieteikusi acu plakstinju operacijam, it kaa labi taisot. To veel neesmu izdariijusi, bet pirms vairakiem gadiem biju pie vinja uz botoksu un tad ari katru reizi prasiija, ko sodien darisim. Vienreiz pat pateicu vinjam, ka buutu labi, ja vins buutu informeets, par proceduuru, ko sodien veicam, jo taa tomeer nav vienkarsa konsultacija, kur tikai parunajas. uz ko vins man atbildeeja, ka ja es naaktu jau gadiem, tad vins ari zinatu, kadu proceduru es gibu. man sada atbilde likaas jociga, jo ne jau man vajag, lai vins mani personigi atceretos, bet gan lai zinatu, kada kirurgiska operacija konkretajam klientam veicama - to tacu nav gruuti sekretarei pirms katra klienta pienemsanas pajautaat. Sekretaare tur ir, bet visu pierakstu Krumins veic pats un laikam ir pietiekami arogants, ka neuzskata par vajadzigu pierakstit ari veicamo proceduru, jo ir tads profesionalis, ka jebkuru proceduru var veikt bez ieprieksejas sagatavosanaas. Nezinaaju gan, ka vins taapat riikojas, ja ir paredzeta nopietna kirurgija ar visparejo anesteziju. Ari naudu vins nem pats turpat uz vietas kabinetaa, kas profesionalitaates iespaidu nerada...

J jap 20.10.2010

Dr. Feldmani neiesaku, jo esmu redzējusi sliktus gala rezultātus, bet dr. Krūmiņu pat ļoti, Viņš man veica ļoti labu plakstiņu operāciju.Varbūt viņš ir īpatnējs ar tiem saviem jautājumiem, ko mēs šodien darīsim, bet tā viņam tāda standarta frāze.

A anna 08.11.2010

Iesaku Pēteri Lauci Gaiļezera klīnikā, vēdera plastikas, acu plakstiņi, krūtis viņam sanāk pa smuko!Arī pārējie ķirurgi ir labi un cenas ap 200 latiem noteikti lētākas, kā citur. Apčubina palātā kā princesi.
Turieties tālāk no Zaržecka...pēc viņa krūšu plastikas ne vienai vien nākas raudāt!

I Inese 24.01.2011

Mīļās sievietes!
Ja Jums nav kur likt naudu, labāk ziedojiet bērnu namiem, nevis kropļojiet sevi un vēl par to maksājot milzu naudu.Vē l jo vairāk - NEVIENS plastiskais ķirurgs Latvijā Jums nedos garantiju savam darbam, mums līdz Eiropai vēl tālu!!!