Plastiskais Ķirurgs - Iet kā pa sviestu

Izlēmu veikt plastisko operāciju (krūšu palielināšana), bet negribētos "uzrauties" uz problēmām. Internetā esmu atradusi negatīvas atsauksmes tikai par J.Ģīli. Vai tiešām visiem pārējiem plastiskiem ķirurgiem Latvijā "iet kā pa sviestu"?

S s 05.06.2006

Aizēj izdari sev operāciju uz smadzenem. vai metites prom savos ASV.

K Kitija 06.06.2006

Ja nav ko pateikt, labāk dažreiz paklusēt. Ne vienmēr plastiskā operācija ir vienkārši iegriba. Nav jāapvaino cilvēks, ja nepārzini cituāciju!

O olga 02.08.2006

ja delala uvelichenija grudi v nachale iulja u Gilisa.poka ochen dovolna.Ochen horoshij personal,mozno zvonit i prihodit v luboje vremja,jesli voznikli kakie-to voprosi posle operacii.Vislushajut,posmotrjat,dadut soveti.Moja podruga delala tam na 5 dnej pozze i toze dovolna.Zaleju,chto ne bilo vozmoznosti sdelat ranshe.Bila na konsultacii u Kremnjeva.Ne ponravilsja.

S S. 11.01.2008

Es taisīju pie dr. Rodkes, veselības centrā 4... Tikai pozitīvas atsauksmes gan par attieksmi, gan par kvalitāti! Cena arī bija zemāka kā citur (bet ne kvalitāte)... ja vēlies uzzināt vairāk, raksti uz email :)

K keita 25.01.2008

Par Ģīļa gadījumu vēl var strīdēties!!! Domāju, kā ārsts viņš ir zinošs un profesionāls!!! Es taisīju pie dr. Zaržecka pirms 3-jiem gadiem Ādažos!!! Esmu ļoti, ļoti apmierināta ar rezultātu!!! Visu izstāstīja no a līdz z..nekādi sarežģījumi nebija!!! Toreiz samaksāju 1500ls, bet varot arī uz līzinga;-)

J Juris 27.03.2008

Dakteris Ģīlis ir ļoti profesionāls ārst, pie viņa esam veikušas procedūras abas ar meitu...rezultāts ļoti labs...tās protams nebija silikona krūtis, tās mums no dabas ir dotas gana labas...

J janis 02.04.2008

uztaisiet labak operacijas saviem caurumiem - lai sašaurina :)))

E es 02.10.2008

Debils!!!

L LOLITA 12.01.2009

UN Kādas atsauksmes būs par dr. Grapmanisu???? Ir tadas?

I izvirtulis 12.01.2009

izskatas ka te kada grib palielities ka ir nograbusi kadu naudigu arzemnieku kursh ir ar mieru beidzot apmaksat tev 6. izmera silikona krutis! ceru ka tu busi pirma latvijas pornozvaigzne ar silikona krutim

A ageo 13.01.2009

Dr.Gilis? Uzskatu par loti profesionalu. Aprupe super, viss paskaidrots saprotama valoda gan pirms gan pec operacijas. Nu jau divi gadi ka pec operacijas. Sudziibu man nekadu nav. Jutos lieliski.

A Aurora 24.03.2009

Priekš kam tev tik lielas krūtis.

B bomzis 14.04.2009

manai sievai ir lieli pupi un viņa ar to pelna naudu.

I Inga 19.05.2009

Es taisīju piecus gadus atpakaļ pie dr. Zaržecka, viss ir labi, sākumā uztraucos par rētām, bet tagad eju plika pirtī, un neviena draudzene tā arī nezin, ka man ir silikona krūtis. Bet, pēc bērniņa piedzimšanas krūtis samazinājās, kļuva mazliet nokarēnas.Baroju ilgi, pusotru gadu. Tā kā tiešām uztaisīja, ka solīja, lai varētu bērniņu barot ar krūti.
Māsa taisīja septiņus gadus atpakaļ pie dr. Gīļa, palika ļoti lielas rētas!!! Viņa taisīja zem krūtis, es taisīju pie areolas. Vēl viena paziņa taisīja pie Gīļa, ir ļoti neapmierināta- lielas rētas.Sākumā kompleksēja dēļ mazām krutīm, tagad kompleksē dēļ rētām, un nevar ne ar vienu vīrieti pārgulēt- komplekss.Kaut pati ir īsta skaistule!

L Laima 27.05.2009

Vai tad rētu lielums nav atkarīgs no organisma īpatnībām, rētu veidošanos, zemādas tauku slāņa, aizšuj jau visiem vienādi?

U Ubak 27.05.2009

Inga, kāds tev izmērs ir?

A A 21.06.2009

Katra Sieviete ir skaista un Unikāla, Tāpēc labāk, jau nebojājiet SEVI!

N norma 21.06.2009

Bet vai zinat, ka to silikonu ik pa 10 gadiem ir jāņem ārā un jāliek citu!?Un par to ārā ņemšanu ir jāmaksā reizēm vairāk, nekā ieliekot.Pie tam ar tādām krūtīm ir grūti, tici man, sāp mugura un viss kas cits.Pašai ir tikai drusku mazākas un jūtos slikti, gribētu mazāku izmēru, bet kādas Dievs devis ar- tādām jādzīvo.Vīrieši protams starā, bet tas nav tā vērts.

K karkus 13.08.2009

A vāveri var šaurāku iešūt?

B blaabalaa 26.08.2009

Jānis Ģīlis ir vislabākais ārsts kādu man jebkad nācies sastapt!Atmosfēra, aprūpe- tas viss ir augstākajā līmenī.Tāpēc neieteiktu ticēt katrai mazākai ažiotāžai, kurā viena ar sevi neapmierināta sieviete, šo ārstu nozākā.Neko sliktu par šo ārstu pateikt nevaru, tikai to labāko..