www.sudzibas.lv Piranija Pizza Un tagad kaut ko labu.

Piranija Pizza - Un tagad kaut ko labu.

Šoreiz gribētu palielīt un visiem gardēžiem ieteikt šo jauko un omulīgo vietiņu. Paldies jaukajiem saimniekiem un vienmēr laipnajiem viesmīļiem par garšīgajām picām un burvīgajiem desertiem (tiramisu īpaši ieteicams). Vienvārdsakot - malači, ka visu pastāvēšanas laiku kvalitāte un garša ir visaugstākajā līmenī. Paldies.

R

D Dīdī 25.11.2010

Ko lai saka lēta reklāma:)) Bet ja tur būtu tik labi tad jums nebūtu jānolaižas tik zemu lai reklamētos te:D

R Renārs 25.11.2010

Tā draudziņ nav reklāma, bet gan pateicīga klienta uzslava. Un pirms sāc klabināt savu klavieri, tiec skaidrībā: vai Tev ir ko pateikt konkrēti par lietu vai tik žaunas vārstīt kā tas pieņemts interneta *irsēju vidē?
Ja Tev nav ko pateikt - paklusē... un nenolaidies tik zemu lai kāds padomā, ka esi prasts pamuļķis, kurš atbilst klasiskais alegorijai: "Kņigu ņečital, no mņeņije imeju".
Man ir ko teikt un es uzslavēju, jo jau pāris gadus esmu šīs vietas pastāvīgs klients. Šodien bija īpaši garšīga pica (vai arī es mazliet izbadējies), tāpēc atļāvos ieteikt arī citiem.

D Dīdī 25.11.2010

Šī ir publiska interneta lapa, tākā samierinies ar manu viedokli kas paliek nemainīgs.
Protams ka Es varētu tagad sākt tevi saukāt un muļķīgi izteikties(sāc klabināt savu klavieri, žaunas vārstīt) bet neesmu tā audzināta.
Vienīgais ko varu piebilst, ir diezgan muļķīgi atkārtot manus citātus.

R Renārs 25.11.2010

Viedoklim nav ne vainas, vienīgi galīgi nevietā ;)

D Dīdī 25.11.2010

Nevietā ir Jūsu REKLĀMA!!!

R Renārs 25.11.2010

Atkārtošu īpaši apdāvinātajiem un virsnieku bērniem: tas ir klienta viedoklis. Ja Tu to uztver kā reklāmu - welcome :D
Teorētiski tā arī ir reklāma. Bet īpašniekiem ar to nav nekāda sakara. Sāk pielekt vai vēl vienkāršāk mēģināt izskaidrot?

D Dīdī 25.11.2010

Noliegšana, jā pirmā melu pazīme:)) Bet ko lai saka tagad visiem grūti.
Neskaidro savādāk pica piedegs.

D Dīdī 26.11.2010

Piekrītu DīDī, taisni smiekli sanāca, pajols esi vai??? Baigi garšīgā pica, , eee, tu neesi sajaucis adreses te jefiņ ir www.sūdzības.lv, to var arī pārprast, tev bija jaiet citas majas lapās, ka piemēram, www.paldies.lv, www.ēdīšu šeit vel.lv, www.garsīgi.lv, :)))), sorry vienīgi sleptā reklāma upsss, bakalaurs reklāma, vecit reklāmu ievieto citur, nakosreiz nofočē:)))))) Lai visi redz un apraksti cik mm maliņa, cik cieta vai miksta:))))

M Mellene 26.11.2010

Nu redz kā domāju par tevi DīDī, pat niku piedevēju sev:)

M Mellene 26.11.2010

Ārprats kur tādi muļķi rodas???? o, jauna tēma, bet laikam likšu šo tēmu www.ēdīšu šeit vēl.lv:D

A Alberts 26.11.2010

Nosaukums jau vien apetīti nerosina.Turklat reklama tv labak noderetu, tacu ja pica ir slikta tad liekas naudas nebus ko PR naretu novirzīt.

A Alberts 26.11.2010

Mājas lapa uzņēmumam kas darbojas Latvija un pardod ēdienu ir galīgi garām.

Z Zz 28.11.2010

Ja, ja es ari tur biju, loti garsigi . Liela vista uz liela bloda ar skinku un bananiem, ananasu, citronu mizinam sarivets, vel pa virsu sinepju sautejums ar krejumu un saldo krejumu . Vel usprasijam ketcupu ALE MUOVE no francijas . Dzeram kokteli no azijas WERTYO MUODER .Loti labi, loti .

M Mellene 01.12.2010

kā pārsmējos, un kā vakars beidzās???? :D:D:D

M Mellene 01.12.2010

(sinepju sautejums ar krejumu), tas gan ir interesasnti:)

Z Zz 03.12.2010

Diemzel ... apkakajos ... atvajnoiet .

Z Zuze 03.12.2010

Ja es ari diez ko labi nejutos pec tas vietas apmeklejuma

E Eduards 04.12.2010

PiraniJa - for lovers, losers and champions... :))

The Winner is always a part of the answer;
The Loser is always a part of the problem.

The Winner always has a program;
The Loser always has an excuse.

The Winner says, “Let me do it for you.”;
The Loser says, “That’s not my job.”

The Winner sees an answer for every problem;
The Loser sees a problem in every answer.

The Winner sees a green near every sand trap;
The Loser sees two or three sand traps near every green.

The Winner says, “It may be difficult but it’s possible.”
The Loser says, “It may be possible but it’s too difficult.”

You can make the choice !
Choose to be a winner !

D Dainis 04.12.2010

Es arī tur biju un ļoti patika. Tiešām garšīgi. Nesaprotu šos rējējus kuri ja kaut ko pasaka labu tā uzreiz sāk vaukšķēt!

D Dainis 04.12.2010

Un cik jauki komentētāji daži (DiDi) kuri paši ar sevi sarunājās :DDDDDDD