www.sudzibas.lv Piranija Pizza Un tagad kaut ko labu.

Piranija Pizza - Un tagad kaut ko labu.

Šoreiz gribētu palielīt un visiem gardēžiem ieteikt šo jauko un omulīgo vietiņu. Paldies jaukajiem saimniekiem un vienmēr laipnajiem viesmīļiem par garšīgajām picām un burvīgajiem desertiem (tiramisu īpaši ieteicams). Vienvārdsakot - malači, ka visu pastāvēšanas laiku kvalitāte un garša ir visaugstākajā līmenī. Paldies.

R

D Dīdī 04.12.2010

Daini nespried pēc sevis:D

I ieva 04.12.2010

Nenormali dargs pasakyms. Tikai biezajiem.

R Renārs 05.12.2010

Nu gan saspamojuši :) A vietiņa tik un tā feina un picas ļoti labas :)

B Besta 05.12.2010

Vieta tizla, picas bezgaršīgas, apkalposana sūdīga-neiesaku.

E Eduards 05.12.2010

Jā, jā... viss slikti! :D

Ir jābrīnās, ka cilvēkiem ar tik lielu žults devu mutē un smadzenēs, vispār ir spēja baudīt ēdienu...

M Mellene 06.12.2010

Tur jau ta lieta ka nav jau ko baudīt, nu un pec tadas maltītes netikai žults paliek mutē bet ari kur citur...:( Nu labu apetīti, picas ar haizivs gabaliņiem un ananāsiem tur ir???? āaaa un galvenais ar sinepju sautējumu..:D:D:D

P PiraniJa 12.12.2010

Mums viss ir lieliski, darbiņš iet no rokas un nūģiem - piga! ha! :)

L Lidija 12.12.2010

Negaršo man šīs iestādes picas! Čili pica ir daudz gardāka! Jā, ak, piekaujiet mani, ka man negaršo Jūsu draņķa picas, kuras ir noklātas ar spermu... Pretīgas picas! Un sūdzība ir reklāma ;)
Neiesaku iet un izmest naudu šajā miskastē!

V Vasilijs 12.12.2010

Cilli pica uzskatās pēc vecas un tulznainas pankūkas, uz kuras ir izkaltuši vemekļi...

M Maris 12.12.2010

Labak picca ne ka pelmeni .

P PiraniJa 12.12.2010

Ūūū... cik ciniski, kad objektīva kritika pārvēršas prastā rupjībā un jālasa citu rakstītas samazgas, saistībā ar mūsu uzņēmumu.
Mēs zinām – kā un kam mēs cenšamies... un par to esam pienācīgi novērtēti!
Bet "spameriem" varu veltīt nožēlu pilnu smaidu un izteikt līdzjūtību par necilo maltīti jūsu ikdienā...

P.S. Ja "kāds" uztver Renāra atsauksmi par reklāmu, tad tieši jūsu spamošanas dēļ mūsu reitings virzās uz augšu... Varbūt pat par to jums būtu jāsaka – LIELAIS paldies! :)

S Svetlana 17.12.2010

Brīnišķīga vieta!!! Tur tik mājīgi... saimnieki vienreizēji!!! Tā tik turpinat!

T To Ferratum 17.12.2010

Es arī biju tur iegājis paēst.Apkalpošana garām pilnīgi.Picas negaršīgas a kādu ņēmu neatceros.Interjers galīgi garām, pat neomulīgi palika!FUUU! Eeee... a, kur tā PIRANIJA PICA atrodas? :D A pa DIDII neuztraucieties viņa ir savā elementā.:D

M Mariusas Bergzas 27.09.2015

Aliņu varētu kādu tumšo ieviest, kaut pudelēs