www.sudzibas.lv Pinumu Pasaule Jeb Pinumu Krāpnieki: pinumi no Ķīnas

Pinumu Pasaule - Jeb Pinumu Krāpnieki: pinumi no Ķīnas

Tas, protams, ir tikai mans viedoklis, bet iesaku nepirkt pinumus no SIA "Pinumu Pasaule", ja negribat iegrābties. Nopirku pie viņiem vairākus pītos grozus, kas esot pašu rokām izgatavoti no pašu audzētēm ekoloģiskām kārklu klūgām. Iegāju vienā citā veikalā un skatos tur ir tieši tie paši grozi par stipri lētāku cenu un tekstu "Ražots Kīnā". Vai tas ir normāli tirgot lētus un nekvalitatīvus ķīniešu ražojumus, kas apsmidzināti ar sazin ko, par dārgām cenām un vēl melot klientiem, ka tie ir pašu gatavoti un ekoloģiski?

A Andra 10.08.2010

Es negribētu Tev piekrist!! Jo Pinumu Pasaulei ir divas cenu grupas - Lētie un Nedaudz dārgāki. Lētie ir tik tiešām ievestie grozi un tas nav noslēpums, tirgotājs to arī neslēpj. Biju gadatirgū reiz, kur man visu paskaidroja, kāpēc vieni ir dārgāki par otriem un kur atšķirība.
Ir vesela virkne klientu, kuriem tā ekoloģija pie kājas... svarīgākais ir cena. Tie ievestie ir tikai tāpēc, lai nodrošinātu piedāvājumu dažādiem pircējiem. Un patiesībā cik es esmu saskārusies tirgū - visi kaut drusku pārdod vai nu Poļu vai Ķīnas produkciju. Jo vnk pircējs nenovērtē LV kvalitāti.

Lai arī kā, es pērku pinumus pie pinumu pasaules un pērku pašu rokām pītus no Latvijas klūgām. Un nevajag bļaut ka ir no Ķīnas ja gribi pa LĒTO!!!

E Egīls 13.08.2010

Izskatās, ka uzņēmuma īpašniekam (iepriekšējais komentārs) taisnība acīs kož :D

U Una 14.08.2010

Man arī bija līdzīgi. Nesen atbraucu uz Latviju un aizgāju uz Ventspils svētkiem, kur tirdziņā nopirku grozus no Pinumu pasaules, kuri man tika pārdoti kā Latvijā pīti no vietējām klūgām. Liels bija mans pārsteigums, kad braucot mājās Polijā ceļmalā par daudz lētāku cenu ieraudzīju tieši tos pašus grozus, kas nu pavisam noteikti nebija no Latvijas.

I Ivars 12.01.2011

es nezinu neko nesaprotu ...Man atmiņa slikta neko neatceros.

I Izabella 12.01.2011

Īsts brīnumu lauks, ne pinumu pasaule!

N NILS 28.01.2011

Arī slikta reklāma ir reklāma vai varbūt tomēr nē

J JĀNIS 28.01.2011

Tas, ka "Pinumu Pasaule" iepērk grozus no Ķīnas ir skaidrs pat muļķim, kaut vai paskatoties uz grozu kvalitāti vien var saprast, ka tie domāti vienai sezonai, neesmu tik bagāts, lai pirktu grozu katru gadu!

J Jurgis 31.01.2011

Beidziet runāt muķības!! apskatieties šo video http://www.youtube.com/watch?v=Rxh7gym-gtc tiem kuriem māc šaubas par vinju darbu autentiskumu...
zhel sho komentetaju

lai jauka diena visiem!

J JĀNIS 12.02.2011

CIK DAUDZ TAD JĀBŪT DARBINIEKIEM ŠAJĀ FIRMĀ, LAI SPĒTU NOVĀKT ŠOS KLŪGU DAUDZUMUS UN PA TO PAŠU LAIKU SAPĪT ŠOS DAUDZOS, DAUDZOS GROZUS? KĀDĒĻ TAD IDENTISKI GROZI IR REDZEMI UZ POLIJAS LIELCEĻIEM??

P.S. Vai tiešām nav neērti zīda blūzē un balles frizūrā kundzei novākt klūgu plantācijas? :D :D :D

PIEVIENOJU ADERSI, KUR VAR APLŪKOT ŠOS PAŠUS PINUMUS - NE LATVIJĀ!! :