Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Valoda

Labdien, krievu tautai pieprasa apgūt latviešu valodu, pat 70. G pensionāram! Rīgā ir daudz sabraukuši indieši, tie kuri neprot latviešu val. Ko tad Latvija nepieprasa indiešiem? Kāpēc ir tāds naids pret parasto tautību krieviem, tā ir diskriminācija, jo Latvijā taču norāda geiropa, to un dara! Nedrīkst kurināt naidu pret krieviem, jo viņi ir cilvēki, kāpēc tad Latvija ne pieprasīja krievu tautai, pēc 92. G lai apgūtu latviešu val.? Pēc tam dzīs ārā latviešus ar tādu ļaunumu, latviešu val. Ir tik vajadzīga Latvijā, bet aiz lidostas krievu val. Daudzi runā un valodas var zināt daudz un nevajag set naidu! Latvieši parādīja savas īstās sejas, tik Latvijā izturas kā fašisti, tā nevar, dzīve ir viena!

06.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

O Observatorija 07.12.2023

Tada ir musu "burvīga "Latvija.Kauns,kauns

Tu pati saprati ko uzrakstīji? Viss vienā putrā! Kas Tev pret rasu?

I Ilze Kolunga 08.12.2023

Tā tur lieta, tas ka latvieši, diskriminē krievus, viņi neko sliktu neizdarīja un tas kas notiek Latvijā, pēc krieviem latviešiem būs jāpamet Latvijā, jo valdība taču klanās Amerikoziem! Visiem jāprot latviešu val.ari melnajiem!

S Smadzen'sVaig? 07.12.2023

Nez, cik esmu sastapies ar indiešiem darbā, viņi spēj iemācīties latviešu valodu, atšķirībā no atsvabaģiķeliem...

K Katrīna951 07.12.2023

Ja ir nodzīvots līdz 70 gadiem Latvijā, valoda sen jau bija jāiemācas. Slinkums neattaisno no pienākumiem.

not a Karen 07.12.2023

Ilze nakts aizsegā (sanāk ap 12iem vakarā) uzrakstījusi savu domu apkopojumu.
Jāsaka, labāk būtu izmantojusi šo laiku lietderīgi un gājusi gulēt.

I Ilze Kolunga 08.12.2023

Es pati zināšu kad man iet gulēt, tu naciste! Kad ienāks krievi, tad arī būs jazin valoda! Latviešu val. viņa izmirst, valdības dēļ! Lieciet mierā vecos cilvēkus!

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Karen, Tavi komentāri ir skaitīti… Ja Tev šķiet ka mūsdienu pasaule nevar atrast kas un ko ir rakstījis Tu smagi maldies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes