Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Slikts serviss
Es vēlos paust savu neapmierinātību ar nesen piedzīvoto saziņu ar iestādes pārstāvi. Diemžēl komunikācija bija neprofesionāla, pret mani tika paaugstināts balss tonis, un man netika dota iespēja pilnībā izteikt savas domas. Šāda attieksme radīja diskomfortu un apgrūtināja manu darba pienākumu izpildi. Es ceru, ka šī situācija tiks izskatīta, lai nākotnē uzlabotu klientu apkalpošanu.
Labdien!
Paldies, ka informējāt mūs par radušos situāciju.
Atvainojamies, ka saziņa ar mūsu iestādes pārstāvi Jums radīja nepatīkamu pieredzi. Mēs augstu vērtējam cieņpilnu un profesionālu komunikāciju ar ikvienu klientu, tādēļ Jūsu sniegtā informācija mums ir svarīga.
Lai varētu izskatīt šo situāciju, lūdzu, informējiet, kurā nodaļā radās šī nepatīkamā situācija.
Pievienot komentāru