Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Uzturēšanās atļauju nodaļa - Nevar sazvanīt!!!

Man jau ir apnicis n-to reizi zvanīt uz PMLP Uzturēšanās atļauju nodaļu, jo tur neviens nekad neatbild. Uzturēšanās atļauju nodaļai ir 3 telefona numuri: 67219664 - ir divi varianti, vai nu ir aizņemts, vai neviens neceļ klausuli, izskatās, ka paši darbinieki zvanās, bet klausuli neceļ. Abi pārējie tel. nr. 67219645 un 67219679 vispār neatbild. Kas par lietu? Vakar zvanīju ap 20 reizēm, šodien pat vēl vairāk. Vai tur kāds vispār strādā, kur lai saņem konsultāciju, informācijas tālrunis (80007657) arī nepārtraukti aizņemts?!

J JAna 23.10.2008

Iesniedzām dokumentus Latvijas republikasvestnieciba Ukrainā 9pārstāvniecībā), tā kā bija kaut kādas neskaidrības, PMLP pienema lemumu pagarinat izskatshanas laiku un ajsniedz papildus izzinas un lemuma noradija kontakta talruni, ka ari vestnieciba iedeva kontak talruni. neviens no šiem numuriem neceļ. Zvanits kadas 100 reizes kopuma.
Saprotu, ka ir liels noslogojums, bet tad nevajaga dot tadu numuru, kuru nevar sazvanit.
Situāciju risinājām, ka pilnvarojām pārstāvi mūsu vārdā doties uz PMLP Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, un uz pilnvaras pamata uzdeva visus jautājumus klātienē 9pirms tam pierakstoties pa telefonu, tas vienigais telefons, ko varēja sazvani). kā arī šīs iestādes poltokas nodaļu .

Paldies
ka vpaceļ šo jautājumu.

Ar cieņu
Jana

J Juris Strēlnieks 27.01.2020
Patiesa pateiciba Inesei Vesetai

Veletos no sirds atzimet Jusu burvigo un izpalidzigo darbinieci Inesi Vesetu,kura pie loti,loti lielas noslogotibas informacijas nodala-saglaba patiesu laipnumu,sapratni un mieru un izpalidz katram cilvekam un atrisina vina problemas ar pilnigu atdevi! Tadas fejas ir reti satopamas musdienas!:)) Bravo!