Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Slikts serviss

Šodien plkst 12:45 atnākot uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde 4. nodaļu - lai atjaunotu savu pilsoņu pasi. Bet bija ievērojama ļoti interesanta birokrātijas scēna. Aizejot aukšā uz 2 stāvu (pases nodaļa), redzēju ka daudz cilvēki vienkārši stāv arā koridora. Piegāju pie informācijas centra darbinieces klāt, lai pateiktu ka atnācu atjaunot pasi. Sākumā sanēmu atbildi ka: Nestrādā aparāts kas izsniedz biļetes. Pēc tam man darbiniece teica - "Sēdiet gaidiet, varbūt kāds iznāks un izsniegs jums biļetes. Man bija daudzas neskaidrības. Cik ilgi būs jāgaida? Ko darīt tiem cilvēkiem kas nepaspēs? Un kādā secības kartībā izsniegs tos numuriņus, un kā viņi zinās kas atnāca jau no paša rīta? Uz ko es saņēmu rupju un neprofesionālu attieksmi no info. darbinieces - "Mēs strādājam līdz 18:00, un vajadzēja atbraukt 08:00. lai izvairītos no šādas situācijas"
Vienkārši fantastiska atbilde. Beigās daudzi cilvēki ieskaitot mani - aizgāja projām bet daži pat to sievieti un nodaļu pasūtīja 3 mājas tālāk. Daudzi cilvēki atprasījās no darba, lai izdarītu savas lietas, bet nevienam tas nerūp. Ļoti pozitīva diena šodien sanāca.

27.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (3)

B Bez_vārds 27.02.2023

Pase nevienam.nav vajadzīga - taisi ID karti. pase ir novecojis papīrs. Ir taču 21.gs. un galu galā Eiropa. Ja gribas pasoties vari braukt uz krieviju tur vel pases cieņā.

D Demokratus 27.02.2023

224 komentāri ir uzrakstīti no tava profila un tikai 3 sudzibas. Tu esi vai PR bots vai vienkārši vergs kuram nav savas domas. Kādā sakarā šeit ir vispār Krievija?

R RunčaĶepa 28.02.2023

Vai tev uz visu ir atbilde "brauc uz krieviju"? Ja nezināji, ir vairākas valstis, kur nepieņem ID-karti, piemēram, Brtānija.
Kamēr PMLP izsniedz arī pases, tas nav tava darīšana, kādēļ un kāpēc cilvēks vēlas iegūt arī pilnvērtīgu pasi, kuru, salīdzinot ar ID-karti, pieņem visā pasaulē.

P.s. Un ja ir gan pase, gan ID-karte vienlaikus, tad var atbrīvoties no daudzām birokrātiskām problēmām, ja pazaudēts vai nozagts tikai 1 no 2 dokumentiem.
Bet ja dokuments ir vienīgais, tad problēmu ir daudz vairāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes