LV RU
www.sudzibas.lv Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Sarežģīta dokumentu iesniegšana

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Sarežģīta dokumentu iesniegšana

Tā kā man vairākas reizes gadā sanāk ielūgt viesus no ārzemēm, kuru uzturēšanu sedzu no saviem līdzekļiem, tad man katru reizi ir jāapliecina šo līdzekļu esamība. Tāpēc katru reizi pasūtu izziņu par darba algu no savas priekšniecības, drukāju to, eju pēc paraksta, un ar šo dokumentu dodos uz pmlp. Darba devēju neesmu mainījis jau vairākus gadus, tomēr katru reizi man prasa šo izziņu.

Cik daudz vienkāršāk būtu, ja pmlp manu algas apmēru varētu saņemt elektroniski. Grāmatvedība katru mēnesi sūta algas atskaites uz vid, un arī es pats caur e-pakalpojumu varu noskaidrot gan savu bruto algu, gan samaksātos nodokļus. Vai šo pašu informāciju pēc pieprasījuma nevar iegūt arī pmlp?

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes