www.sudzibas.lv Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde rindas... vlasts nespēj nodrošināt ID kartes

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - rindas... vlasts nespēj nodrošināt ID kartes

1 janvārī visiem jābūt ID kartei !

jau vairākus mēnešus mēģinu tikt rindā un pasūtīt ID karti.
starp ziemassvētkiem n jauno gadu - elektroniskā rindā iestāšanās nav iespējama - jau 8.34 - vietu nav.
Aizejot stāvēt dzīvajā - numuriņus jau nevar paņemt dienas sākumā ( 30 decembris). Visiem saīsināts darba laiks.

TV - bija paziņojums , k rindas mazas lai iet un formē.
Interesanti par ID kartes neesamību arī izdomās kādu soda naudu?

P.S> ir iespējams braukt no Rīgas uz Jēkabpili šodien - tur esot mazākas rindas.

30.12.2022

I

T taisnibascinitajs3 30.12.2022

Lasi ziņas, pārcēla obligātumu uz kaut kādu martu/aprīli.

Good Intentions 30.12.2022

Īstais laiks, lai kārtotu šādas formalitātes.

S Spuris 30.12.2022

Kārtējais naudas slaukšanas veids,kā savulaik bija ar obligāto pases maiņu,jo tās kuras bija ''neatbilstot'',neesot ''pareizas'',nav ''drošas'' un ka nākamās būšot nu pisec drošas un mūžīgas,taču atkal pēc neilga laika bija jamaina atkal. Tāpat arī passe derīguma termiņi kļuva arvien mazāki-lai varētu atkal kasēt naudu.Šis kārtējais igudrojums no īpašas valdības-skolu nebiegušiem koministiem ir kārtējā afēra.

P PatiesiibasMeka 30.12.2022

Tevi dzīve allaž sit un vienmēr esi cietējs, ne?

S Spuris 03.01.2023

PatiesiibasMeka tevi notiekti dzīve allaž klopē un ņem priekšā visos caurumos.Ja tev no palodzes kritušais bērnībā,patīk un esi apmierināts ar valsts kantoru mahinācijām ,tad tas nenozīmē ka tās patīk visiem. Varbūt velies man klātienē pavaicāt ,tad uzraksti privāti.Ja nevari tad piever savu maujamo un klusē savā mucā kur arī esi visu dzīvi.

S Samanta D. 30.12.2022

Arī Jēkabpilī rindas,diemžēl.

Nepilsonis2 31.12.2022

Šajā birojā notiek ļoti dīvainas un šausmīgas lietas. Pēdējo dokumentu saņēmu četru policistu klātbūtnē. Dokuments tika izsniegts ar pārkāpumiem, piespieda parakstīt saņemšanas veidlapu, neļaujot redzēt pašu personu apliecinošu dokumentu, un pats dokuments ir apšaubāms, kas ārzemēs nav derīgs.

Nepilsonis2 31.12.2022

Trauksmes celšanas likumu nezina neviens, ne policija, ne šī biroja darbinieki.

K Klāvs Dimants 31.12.2022

Jā tev ir derīga pase, tad var arī viņu izmantot līdz pases beigās termiņam

Nepilsonis2 31.12.2022

Klāvs Dimants, Tā nav Pase, kā man teica ārzemēs, tas ir valsts dokuments, ar kuru nav iespējams apliecināt savu nacionālo izcelsmi. Man papildus dokumentiem, piemēram, nepilsoņa pase un divas dzimšanas apliecības, prasīja atgriezties Latvijā un uztaisīt Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja karti.

Nepilsonis2 31.12.2022

Kā var iedot cilvēkam tādu dzimšanas apliecību, bez personas kodiem? Rīgas proletāriešu dzimtsarakstu nodaļa jau sen vairs nepastāv.

MacBeton 31.12.2022

Pansionātā to nevajag.

Nepilsonis2 01.01.2023

Latvijas nepilsoņi ir LR vergi, kuri nevar atrasties ārzemēs ilgāk par 3 mēnešiem.

P PatiesiibasMeka 01.01.2023

Nē. Tu jau ikdienā atrodies ārzemēs ilgāk par 3 mēnešiem.

Nezināma personu kategorija...

Labdien!
Komisijai ir zināma informācija par cēloņiem, kāpēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē veidojas rindas personu apliecinošu dokumentu saņemšanai.

Personas apliecība kā obligāts personu apliecinošs dokuments būs tikai no 2023. gada 1. maijā.
Zemāk minētajām kategorijām personās apliecība kā obligāts dokuments būs tikai no 2031 gada. Tās ir personas:
1) kuras saņem pakalpojumus ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā, kas ir reģistrēta sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā;
2) kuras ir izstājušas no sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā reģistrētas ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas, lai saņemtu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus dzīvesvietā;

3) kuras saņem sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā reģistrētas grupu mājas pakalpojumus;

4) kurām noteikta I invaliditātes grupa;

5) kuras ir virs darbspējas vecuma (pensionāri);

6) kurām noteikts politiski represētās personas statuss.

Tāpat, ja Latvijas Republikā izsniegtam Latvijas pilsoņa, Latvijas nepilsoņa vai bezvalstnieka personu apliecinošam dokumentam beidzies derīguma termiņš laikposmā pēc 2020. gada 1. marta, tas uzskatāms par derīgu personu apliecinošu dokumentu personas identitātes apliecināšanai klātienē Latvijas Republikā līdz 2023. gada 30. aprīlim, ja dokuments nav kļuvis nederīgs citu iemeslu dēļ.

Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas konsultants, Paldies par informāciju, bet mēs dzīvojam Eiropas Savienībā.

Nepilsonis2 02.01.2023

2022. gada 8. novembrī samaksāju 200 eiro par Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja apliecības pieteikuma izskatīšanu desmit dienu laikā. Līdz šodienai neesmu saņēmis savu Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja karti. Rezultātā es zaudēju darbu, izturlidziļu un īres mājokli kopā ar manām mantām. 2022. gada 30. decembrī saņemu bezdarbnieka statusu un šodien pieteicos maztrūcīgajiem.

Nepilsonis2 02.01.2023

Es domāju, ka Latvijas Republikas dalība Eiropas Savienībā ir nelikumīga un šis jautājums ir jāceļ!

Nepilsonis2 02.01.2023

Droši vien man vajadzētu pateikt paldies šiem kungiem.

Nepilsonis2 02.01.2023

Es runāju ar šo kungu administrācijas ēkā pretī saimai, un valsts policista klātbūtnē ar smaidu uz lūpām viņš teica, ka ar maniem dokumentiem viss ir kārtībā un tā tam jābūt. Es pieprasīju videonovērošanas video ierakstus no tās dienas, un viņi mani neatsūtīja atpakaļ. Es arī nesaņēmu apstiprinājumu par iesnieguma saņemšanu par ierakstu pieprasījumu. Pieteikums bija uzrakstīts 23.12.2022 uz [slēpt]@saeima.lv epastu.

P PatiesiibasMeka 02.01.2023

Djebil, pārcelies uz austrumiem un beidz gaudot, ja reiz te tev viss ir tik slikti.

S Spuris 03.01.2023

Aizveries caurās gumijas rezultāt. Neviens nav vainīgs ka tev grūta bērnība un palīgskolu nespēj pat pabeigt.

Nepilsonis2 03.01.2023

PatiesiibasMeka. Vecīt, es arī tur biju, kā arī dienvidos un ziemeļos. Man nav nekā slikta sakāma par Austrumiem. Tāpat kā tur satiktie austrumu iedzīvotāji un atsevišķs diezgan pazīstams cilvēks visā pasaulē. Viņi neko sliktu neteica par manu dzimteni, varēja tikai just līdzi, saprotot, kā Latvijas Republika vara ''mīl'' savās valsts iedzīvotājus.

Nepilsonis2 03.01.2023

PatiesiibasMeka, lai pārceltos uz austrumiem, šim vajag apmeklēt austrumu valsts konsulāro nodaļu, kas tiek apsargāta kā ''cietums'' Diemžēl vietējo Rīgas varas iestāžu Agresīvās attieksmes dēļ man personīgi ir bail tur doties tuvumā. Rīgas dome tur uzstādīja šīs instalācijas un plakātu, un viņi vaino Austrumus komunālgenocīda rēķinos, ko mums sūta. Rīgas Dome un Valsts policija nav ieinteresēta paša Rīgas iedzīvotāju dzīvības un veselības drošībā, kā rakstīju šajā sūdzībā: