Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Pilnīgs bardaks ar izsaukumiem

Pilnīgs bardaks PMLP 3. nodaļā. Uztaisu iesniegumu latvija.lv izsaukumam TUA (4 gadi) registrēšanai sievai. Mana kļūda bija to adresēt 3. nodaļai, jo tur grasījamies izgatavot jaunu TUA. Iesniedzu 21. jūnijā, vajadzēja bišķi agrāk (UA beidzas 11. augustā), bet vienalga tas bija pietiekami agri lai visu laikā paspētu. Pēc likuma izsaukumu dara līdz 2 darba dienām. (un 30 dienai pašai reģistrēšanai). Iesniedzot, e-pastā automātiski atnāk ka iesniegums apstrādē, un ka paziņos, ja kavēsies. Bija pieredze ar citu nodaļu, man reāli uzreiz pazīņoja kad bija papildus pārbaude, un vienalga kavējās vien pāris dienas. Rezultātā nekas nenotiek, 30. jūnijā pazvanu uz PMLP info tālruni un man pasaka, ka reģistrēšanai principā papildus pārbaudes parasti nenotiek un vajadzētu būt jau gatavam. Ieteica nosūtīt jautājumu uz 3. nodaļas e-pastu un uzreiz nosūtīt arī dokumentus TUA reģistrēšanai, lai būtu ātrāk. Tā arī izdarīju, un tagad domāju, ka ta bija kļūda. 4. jūlijā joprojām nekas nenotiek, uz e-pastu nekādas atbildes. No aptuveni desmitā mēģinājuma sazvanu 3. nodaļu. Un tur man pasaka, ka viniem ar to nodarbojas tikai viens darbinieks kurš tikko izgājis no atvaļinājuma! Viņam tagad jaizdara lērums kas sakrājies. Ka par 2 darba dienām (pēc likuma) neko nezinot, un lielas slodzes dēļ var vispār sanākt mēnesi gaidīt. Savās domās nolamājos un izdarīju vēl vienu iesniegumu uz 1. nodaļu. Rezultātā brīnumainā kārtībā 19 vakarā atnāk e-pasts, ka pirmais izsaukums (uz 3. nodaļu) apstiprināts. Jau nākamaja rīta (šorīt) 8-20 pazvana un pasaka, ka otro iesniegumu neizskatīs, jo esot apstiprinājuši pirmo vakar vakarā. Domāju ka 1. nodaļa pamanīja šo neizdarību an ātri apstiprināja. Tagad par manu iespējamu kļūdu sūtos dokumentus TUA reģistrēšanai. Tā kā tos jau biju nosūtījis uz nolādēto 3. nodaļu un apmaksājis valsts nodevu, nosūtīju dokumentus uz 3. nodaļu velreiz. Jo domāju, ka var būt problēmas sūtot tos pašus dokumentus un maksājuma uzdevumu uz citu nodaļu. Pagaidām apstiprinājuma, ka viņi dokumentus is saņēmuši nav. Un jā būs tada paša neizdarība kā ar izsaukumu, tad nepaspēsim laicīgi uztaisīt jaunu TUA, kuru pazaudētā laika dēļ jebkura gadījumā vajadzēs taisīt paātrinātā 2 dienu kārtība par papildus maksu.

05.07.2023

Papildināts wrp 05.07.2023

Rīgas 3. nodaļa

Atbilde no Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Pārstāvja atbilde 06.07.2023

Labdien!
Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām!
Lai atrisinātu šo situāciju, lūdzu sazinieties ar Rīgas 3.nodaļas vadītāja vietnieci.
Rakstot uz e-pastu: [email protected]

W