www.sudzibas.lv Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Nevar veikt pierakstu pases izgatavošanai

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Nevar veikt pierakstu pases izgatavošanai

Nevienā no pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Rīgā un apkārt Rīgai (Ogrē, Jelgavā, Jūrmalā utt) nevar veikt pierakstu, lai pasūtītu bērniem pases. Rindas kārtībā viņi vairs nepieņem, tikai pēc pierakta - bet brīva pieraksta nav līdz maijam, tālāk pieraksts nav pieejams. Ir vietas Rēzeknē un Daugavpilī un man daudzbērnu ģimenes māmiņai jābrauc 2reiz uz Daugavpilī, lai izveidotu bērniem pases! Es nesaprotu kas notiek, Latvijas pilsoņi vairs netiek apkalpoti, lai pasūtītu pases? !? Esmu šokā! Nevar nekur aizbraukt ar bērniem? !?
Telefonus arī neviens necel vai ir aizņemts!? ! Super, par ko tiek maksāti nodokli, kāpēc šajā valstī mani kā klientu ignorē un neapkalpo!? !

11.03.2022

Labdien!
Atvainojamies par neērtībām un radušos situāciju.
Rindas kārtībā piedāvājam pakalpojumu saņemt 12. martā - Rīgas 1. nodaļā (sestdiena), kā arī 8., 22. un 29. aprīlī Rīgas 1. nodaļā un Ogres nodaļā.
Atvainojamies par apgrūtinātajām iespējām sazvanīt nodaļu pa telefonu - telefona līnijas šobrīd ir pārslogotas lielās klientu intereses dēļ.

D Dzintra Tabore 12.03.2022

Nav gan. Jūs esat slinķi, kuri tikai bļauj, ka aizņemti, bet ņemat tējas pauzes kad gribat un darbā nevis strādājat, bet klačojaties. Izmantojot mūsdienu sarunvalodu - Pmlp - haroš vratj!