www.sudzibas.lv Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Nevar veikt pierakstu pases izgatavošanai

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Nevar veikt pierakstu pases izgatavošanai

Nevienā no pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Rīgā un apkārt Rīgai (Ogrē, Jelgavā, Jūrmalā utt) nevar veikt pierakstu, lai pasūtītu bērniem pases. Rindas kārtībā viņi vairs nepieņem, tikai pēc pierakta - bet brīva pieraksta nav līdz maijam, tālāk pieraksts nav pieejams. Ir vietas Rēzeknē un Daugavpilī un man daudzbērnu ģimenes māmiņai jābrauc 2reiz uz Daugavpilī, lai izveidotu bērniem pases! Es nesaprotu kas notiek, Latvijas pilsoņi vairs netiek apkalpoti, lai pasūtītu pases? !? Esmu šokā! Nevar nekur aizbraukt ar bērniem? !?
Telefonus arī neviens necel vai ir aizņemts!? ! Super, par ko tiek maksāti nodokli, kāpēc šajā valstī mani kā klientu ignorē un neapkalpo!? !

11.03.2022

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Pārstāvja atbilde 11.03.2022

Labdien!
Atvainojamies par neērtībām un radušos situāciju.
Rindas kārtībā piedāvājam pakalpojumu saņemt 12. martā - Rīgas 1. nodaļā (sestdiena), kā arī 8., 22. un 29. aprīlī Rīgas 1. nodaļā un Ogres nodaļā.
Atvainojamies par apgrūtinātajām iespējām sazvanīt nodaļu pa telefonu - telefona līnijas šobrīd ir pārslogotas lielās klientu intereses dēļ.

D Dzintra Tabore 12.03.2022

Nav gan. Jūs esat slinķi, kuri tikai bļauj, ka aizņemti, bet ņemat tējas pauzes kad gribat un darbā nevis strādājat, bet klačojaties. Izmantojot mūsdienu sarunvalodu - Pmlp - haroš vratj!

D dzintra Dzintra 02.02.2023

Saka kad nav pieraksta, bet Ciekurkalna līnijā 14:30 / aptuveni/ apkalpoja tikai ar perakst. Interesanti tā ta dzīva izsludinatā rinda? Kauns tai vadītājai, jo pensionāri bez spējām internetā vienkārši viņai neintresē, nu lai dzīvo bez pasēm, viņai pofigf.

D dzintra Dzintra 02.02.2023

Kur beidzot rinda parādījusies? Jā būs 3 mēneši bez dokumenta, nauda štrāfos, bet pensioņerka, nu tad lai šitais kantoris appmaksā man rēķinus.

S sannas 03.08.2023

Kāpēc jābāž iekšā bērni? Tev viņus kāda lika taisīt, ja netiec ar viņiem galā? Ja ir bērni, tad vajadzētu būt arī tēvam kurš palīdz, jeb viņš tikai pie taisīšanas aktīvs? Pasi var pieteikt saņemt jebkurā jums ērtā vietā! Tas, ka nodevi Daugavpilī, nenozīmē, ka viņa arī jāsaņem Daugavpilī. Visi tik gudri, tik gudri, nav ko dirst pasūtīt. Atveriet acis, pieslēdziet smadzenes, cik darba ir jāizdara tiem cilvēkiem tādu trako barā, kas atnāk un ārdās. Vakar šādu situāciju novēroju Jēkabpils nodaļā. Atnāk viena riža pensionāre sēž un lādās, ka viņai jāsēž un jāgaida, jo rindā bija vīrietis, kam nozaudēti dokumenti. Cilvēks mūžu nodzīvojis un nesaprot elementāras lietas, ka nekas nenotiek uz burvju mājienu. Nesaprot vispār neko no iestādes darba. Rāda uz darbinieci, kas noformē uzturēšanās atļaujas un bauro, kāpēc viņa netaisa pases. Ak jā, ko var gribēt, latviski taču neprot ne runāt, ne lasīt. Prot tikai muti brūķēt.
Izturibu visiem Pmlp darbiniekiem!