Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Nekompetence un nelaipníba

Gribēju pastāstīt par darbinieces nekompetenci un nelaipnību. Kārtoju uzturēšanās atļaujas Id karti Liepājas Plmp. Darbiniece uz visiem jautājumiem atbildes sniedza ar agresiju. Sajūta it kā tu viņai esi kaut ko parādā. Izziņu no bankas atteicās pieņemt, pamatojot ka vajadzīgs bankas paraksts nevis éparaksts.
Uz visiem jautājumiem atbildēja ka tā nav viņas kompetence! Jautājumus uzdodat Rīgā galvenajā departamentā.
Iesaku visiem uzreiz braukt uz Rīgu jo te neko neviens nezin: - (

19.10.2021

MURAKAMI 19.10.2021

"Kàrtoju uzturéšanas atĺaujas ID karti" un Jūsu vārds ir Oksana Semko.
Man viss ir saprotams: Latvijā tik un tā daudz bēģļu grib dzīvot. Un Jūs, vissticāmāk no Ukrainas.
Priekš kā mūsu valstij lieka griboša ēst par brīvu mute. (Laikam tā padomāja latviete, kurā Jūs apkalpoja.)

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Pārstāvja atbilde 12.07.2022

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, noteikti ņemsim vērā Jūsu ieteikumus, lai veiktu uzlabojumus klientu apkalpošanas kārtībā.