Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - Apmeklējuma pieteikšana

Vēlējos šodien pieteikties rindā un personu apliecinošu dokumentu noformēšanu. Apmeklējot PMLP pieraksta mājas lapu redzēju iestādes darba laiku 8 - 16. Atprasoties no darba agrāk, nedaudz pirms darba laika beigām devos uz PMLP lai iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu. Pieejot pie numuriņa paņemšanas aparāta secināju, kad opcija "Pases, eID, uzturēšanās atļaujas kartes noformēšana (foto, biometrijas dati) vai ieraksti jau izdotā pasē" ir atspējota un/vai nedarbojas. Nekur uz ekrāna nebija redzama ne vārda par to, kad pēdējā iespēja pierakstam beidzas 30 minūtes pirms darba laika beigām. Nedz internetā tā informācija bija atrodama, nedz kur. Tikai lejupielādējot kaut kādu aplikāciju, tikai tur bija minēts par šādu punktu.

Kādēļ PMLP nav spējīga savā vietnē norādīt šādu punktu? Tas jau nav tik grūti, tikai blakus darba laikiem pieminēt, kad pēdējais ieraksts ir 30 minūtes pirms darba laika beigām.
Kā arī iepriekšējās rezervācijas pierakstam, kā noprotu neviens datums līdz gada beigām nav pieejams.
Ja tas tā ir, tad sataisiet lietotājam saprotamāku krāsu, lai saprotams kad datums ir pieejams un kad nav. Savādāk visi datumi ir pelēkā krāsā, un tik mēģini saprast vai tur kaut kas ir darāms, vai nav.

28.10.2022

J

T taisnibascinitajs3 28.10.2022

Jebkurš loģiski domājošs cilvēks pats to iedomātos, ka ierodoties PMLP 30min pirms darbalaika beigām, ir ļoti maza iespēja, ka tevi varētu apkalpot. Ej arvaļinājuma laikā no paša rīta.

K Krist.ne 28.10.2022

Jūs gan esat interesants cilvēks,es paņemot nr.aplikācijā 8:30 tiku iekšā tikai 14:30
Cilvēki mēnešiem gaida pierakstu vai stundām sēž rindā
Bet jūs domājat ka esat gudrāks par citiem un dabūsiet dokumentu 30 min pirms slēgšanas.