Pilnstikla Studija SIA - Slikta kvalitāte

"Pilnstikla studija" citāts no šī uzņēmuma mājas lapas "katrā projektā, lai cik liels vai mazs tas būtu - duša siena vai arī ēkas stiklotā fasāde, cenšamies ielikt kaut ko no sevis, savas zināšanas, uzkrāto pieredzi un tā ir - ", tad tas pilnībā neatbilst patiesībai, šis uzņēmums var lepoties ar nekvalitatīvu darbu, ilgiem terminiem, un neskaitāmiem labojumiem, neizdarītām-solītām korekcijām. Tā saucamais menedžeris-artūrs, kuram nav nemazakās sajēgas par būvniecību, skaisti un rožaini stāsta cik viss būs ideāli, ātri un kvalitatīvi! Valdes locekle, pilnībā ignorē radušos situāciju, un nekādīgi to necenšās risināt!
Duša, kas ir uzstādīta, ir 8 mēnešus lietota, tā tika labota vismaz 15 reizes, visi spīdīgie profili izskatās, tā, kā būtu ar smilšpapīru berzti, skaņa-verot dušu, ir aptuveni, kā vecas garāžas, ierūsējušas durvis, ūdens šļakstās pāri malām, dušas telpā tika sabojātas durvju kleidas, saskrāpētas flīzes-nulle attieksma par klienta iedzīvi.
Un tas viss ir nežēlīgi dārgi, un baro ēnu ekonomiku!
Tie, kas vēlās sev galvassāpes, un aptuveni, kaut ko par nežēlīgiem cipariem, laipni lūgti šajā uzņēmumā!

C CastorTroy 28.02.2018

Kāpēc neatbilst?Te par kvalitāti nav ne vārda... Kādas ir zināšanas un pieredze,tādas arī ir...Kaut no sevis liek...
Jūs pats izdomājāt par kvalitāti...