Pik Nik Parks - serviss

Pēc bērnu ballītes nolēmām ar viesiem aizbraukt uz Pik Nik parku, lai bērni varētu vēl ar mašīnītēm izbraukāties un zvēriņus apskatīt. Pūlkstens jau bija ap 18.30, bet tā ka parks darbojas līd 20.00, tad domājām uz stundiņu izbaudīt parka priekus. Pirmkārt ierodoties vārti bija slēgti un nevienas dzīvas dvēseles. Staigājām apkārt, salām - neviena. Tad sākām zvanīties, un mums teica, ka tūliņ ielaidīs. Salām vēl 20 minutes, kamēr atnāca vīrietis un atvēra vārtus. Bija sācis jau satumst, bet nu mums pilna pārliecība, ka ta kā parks strādā līdz 20.00, tad gan jau, ka par visu ir padomāts - bet nekā. Iekšā piķa melna tumsa - nevienas lampas, nekāda apgaismojuma - zero! Nezinu, kāpēc viņi norāda darba laiku līdz 20.00, ja tur reāli pec 17.00 vairs nevar ieiet! Otrkārt nodomājām - štrunts ar tumsu, tāpat forši padzīvosimies, bet kad apskatījām to neko, par ko būtu nauda jāmaksā, tad pārdomājām. Nu jebkurš Rīgas rotaļlaukums ir labāks! Un vēl visi celiņi, pa kuriem ir paredzēts braukt ar mašīnītēm mazajiem, visi rotaļu laukumi peldēja nenormālos plūdos - tā ka mazie būtu slapji no galvas līdz kājām. Nu ja reiz tiek piedāvāts braukt ar mašīnītēm, nu tad uzberiet vismaz ceļu, pa kuru braukt!!! Nu kaut kā ļoti vīlāmies - neticiet tai skaistajai mājas lapai!

P