www.sudzibas.lv Pigmalion Salons Friziera pakalpojumi

Pigmalion, skaistumkopšanas salons kr.barona iela 8 - Friziera pakalpojumi

Labdien!

Kā saka, gudrais mācās no savām kļūdām, muļķis no savām. Dzīves īstenība:). Nopirku kuponu. Gaidu savu pārvērtību dienu. Atdodu sevi profesionāļu rokās un ko Jūs domājat ,- bija ļoti , ļoti liela vilšanās. Ļoti žēl , ka administrācija nebrīdina, ka pērkot kuponus, klientus apkalpos frizierīte , kura nekad nav, man liekas pat izgājusi frizieru kursus.Bet tomēr paldies, ka vismaz neko nesabojāja. Man bija bail kaut ko teikt, labāk lai paliek ka bija, domāju, aiziešu uz citu salonu. Gan ar laiku, protams iemācīsies šo arodu. Antireklama garanteta.

pazaudētais klients

A AK79 31.05.2013

Oho, tas tachu pashaa centraa. Vai Jums apgrieza matu galus, kraasoja shkjipsnas vai veidoja ilgviljnju frizuuru?

S samtene 01.06.2013

Salona man krasoja matus un tad, it ka meginaja veidot frizuru. Nokrasoja labi(krasa laba), bet liela problema bija tiesi matu griesana.

A AK79 01.06.2013

Rezumeejums: matu kraasoshanu salonaa var uzticeet, tachu no grieshanas gan jaaizvairaas.