www.sudzibas.lv Pigmalion Salons Agresivs personals

Pigmalion - Agresivs personals

Nesen es iegādājos akcijas kuponu uz manikiru un pedikiru salona Pigmalion uz Brivibas ielas. Meistare kas mani apkalpoja bija shausmigi nelaipna, pat agresīva un atbildeja tada tonī, it ka "es vinjai biju parādā". Es nekaad mūžā nejutos tik neerti un pretīgi. Godigi sakot as vispar brinos,kā tāds cilvēks var strādāt apkalposhanas sferaa. Nevienam neiesaku apmekleet sho salonu.

T

K kliente12345 24.08.2012

Es arī nesen (vasaras sākumā) iegādājos akcijas kuponu uz manikiru un pedikiru salona Pigmalion uz Brivibas ielas. Meistare gadījās tāda, ka pasarg Dievs...rupja, iedomīga...pazemoja mani tā, ka maz neliekas...pie galda pilna siena aplīmēta ar sertifikātiem, taču līdz profesionālam līmenim viņai vēl stipri par tālu...divas reizes man apdedzināja pēdas, bet neuzskatīja par vajadzīgu atvainoties, manikīru taisot iegrieza ādā, protams bez atvainojumiem...un tādu manikīru, kādu viņa (it kā profesionāls) man uztaisīja es taisu pati mājās nemaz nebūdama profi šajā sfērā..Vispār salonā Pigmalion man smaidīja vienīgi meitene-administrātos...pārējās skatijās uz mani kā uz bomzi...Diemžēl meistares vārdu nezinu, bet pēc izskata viņa ir tumšiem īsiem matiem, gados un, laikam, vienīgā latviete starp pārējām kolēģiem " profesionāliem", jo viņa vienīgā tur runāja latviski...Šo lalonu apmeklēju pirmo un NOTEIKTI PĒDĒJO reizi un arī JUMS iesaku apiet ar līkumu šo "salonu", kurš lepni dēvē sevi par Pigmaloinu...!!!

K kliente12345 25.08.2012

Sorry, uzrādīju nepareizu salona adresi...salons atrodas uz Kr.Barona ielas (starp Merķeļa un Elizabetes)