www.sudzibas.lv Pigmalion Salons Aparātpedikīrs pie speciālistes Ivetas Fukses

Pigmalion - Aparātpedikīrs pie speciālistes Ivetas Fukses

Iegādājos akcijas kuponu uz aparātpedikīru salonā Pigmalion Rīgā uz Kr. Barona ielas 8. Meistares vārds kas mani apkalpoja bija IVETA FUKSE. Biju ļoti pārsteigta un šokā par viņas šausmīgi nelaipno, pat agresīvo, un pat aizvainojošo attieksmi, viņa bija tik negatīvi noskaņota un runāja ar mani ārkārtīgi pazemojošā tonī! Pedikīrs arī tika veikts rupji, pavirši. Izejot no šī salona, jutos tik pazemota…. Es nekad nevienā salonā nebiju jutusies tik neērti un slikti. Esmu izbrīnīta kā tāds cilvēks var strādāt apkalpojošā sfērā, salonā! Ļoti nepatīkams cilvēks! Nevienam neiesaku apmeklēt šo speciālisti.

Z zlmaster 09.10.2015

Vārbūt melnā diena sievietei vai arī vīrs krāpj vai vispārpametis. Visādi gadās.

D Dzirkstelīte 25.07.2016

Šodien arī biju tur pie Ivetas Fukses. Diemžēl Tavu atsauksmi izlasīju par vēlu. Attieksme drausmīga. Silti iesaku labāk samaksāt vairāk, bet pie profesionāla meistara, tad arī zināsiet par ko maksājat! ;)

P Pedikīrs 29.07.2016

Jā, arī mana pieredze negatīva. Attieksme vēl ciešama, bet tik nekvalitatīvi veikts pedikīrs man vēl nekad nav bijis. Plus tam visam vēl, gelish laka uzklāta drausmīgi. Pakalpojumu iegādājos uz kuponiem, bet par lakošanu bija japiemaksā. Nav žēl piemaksāt par veikto pakalpojumu, bet kā var piedāvāt pakalpojumu, kuru nevar izpildīt???!!!
Teikt,ka esmu vīlusies, ir maigi teikts!!!!
Arī aicinu citas sievietes, lūdzu neejiet pie nezināmiem 'meistariem'.