www.sudzibas.lv Piens Klubs Es biju gaidījis kaut ko vairāk

Klubs Piens - Es biju gaidījis kaut ko vairāk

Vienīgais kas šajā klubā ir labs - mākslīgi radītā reklāma. Viss pārējais ir garām! Tie kas tur vēl nav bijuši - grib tur nokļūt reklāmas dēļ, bet tie kas pabija labākajā gadījumā saka "Es biju gaidījis kaut ko vairāk!". Un tiešām - grūti atrast kaut ko labu klubā, kur nav vietas ne padejot, ne pačilot, kur atmosfēra ir tik samākslota, ka nesaproti - tas ir joks vai tā ir jābūt.

Smieklīgs un stulbs ir kluba feiskontrols. Briļļainais pidriks tev pateiks "tikai draugiem", ja redzēs, ka esi iznācis no konkurējošā kluba Kefīrs. Vadītāju uzstādījums - kā mazs bērns, šis ir apvainojies, ka redz viņam ir blakus konkurents uzradies un nu tagad cīnīsies pret to. Muļķīgi un sekli.

Muļķīgi un sekli - lūk ir tas vārds, kas var raksturot klubu Piens. Turklāt, klīstošajās baumās dzirdam par "normālām" cenām, kas varbūt arī bija "normālas" treknajos gados, bet priekš mūsdienām ir "nedaudz" pārspīlētas - īpaši ņemot visu augstāk aprakstītu.

Jācer, ka klubam nomainīsies īpašnieki un kaut kas mainīsies - pagaidām IZGĀŠANĀS

G Gunārs 06.10.2009

Nezinu kā ir pienā, bet kefīrs ir viens liels fufelis, tur nav nekā . Kā arī apsargi tur ir sviestaini, 3cilvēki pēc kārtas izgāž kokteiļus citiem virsū bet viņi izmet mani jo redz mans paziņa mani pagrūda, vai nu šiem brilles netika izsniegtas vai arī vnk maz smadzeņu. Mūzika sviestaina, maza telpa.

D Daiga 28.10.2009

Pienaa turklaat tiek salieta krutka originalajaas pudelees...
un kaa jums patiik maksaat latu par it kaa negaazeetu mineraludeni kuru lej no kraana??
"fantastisks" klubs, vel "fantastiskaaks" facecontrol.. vienu nedleju ielaiz bez aizkershanaas, nakamajaa kko blato.. pietiek tik safantazeet ka pazisti to to un vel sito, un notic ar.. pilnigs chau!

D Daiga 28.10.2009

Un kā jums patīk maksāt latu par negāzētu minerālūdeni? No krāna? :)
Pienā krutka tiek salieta oriģinālajās pudelēs starpcitu!!
Facecontrol normāls gailis. Vienu nedēļu ielaž bez aizķeršanās, nākamajā kautko blato. Pietiek tik sadzejot ka pazīsti to, to un vēl šito, notic ar un ielaiž.. Tas ir tāds sviests patiesībā.
Arī galdiņu rezervēšana tikai caur draugiem!! Ja esi vienkārš un normāls cilvēks un neesi pazīstams ar kādu no mākslinieku aprindām, tad izredžu nav... Nesmsuki viņi dara. Klubam nav ne vainas, arī publikai nē. Tik īpašnieku attieksmei!!

D daiga 28.10.2009

Kā jums patīk maksāt latu par negāzētu minerālūdeni? No krāna?
Pienā krutka tiek salieta oriģinālajās pudelēs starpcitu!
Arī galdiņu rezervēšana tikai caur draugiem! Ja esi vienkārš un normāls cilvēks un neesi pazīstams ar kādu no mākslinieku aprindām, tad izredžu nav.Nesmsuki viņi dara. Klubam nav ne vainas, arī publikai nē. Tik īpašnieku attieksmei!!!

D daiga 28.10.2009

Kā jums patīk maksāt latu par negāzētu minerālūdeni? No krāna?
Pienā krutka tiek salieta oriģinālajās pudelēs starpcitu!

D daiga 28.10.2009

Kā jums patīk maksāt latu par negāzētu minerālūdeni? No krāna? Pienā krutka tiek salieta oriģinālajās pudelēs starpcitu! Facecontrol normāls gailis. Vienu nedēļu ielaž bez aizķeršanās, nākamajā kautko blato. Pietiek tik sadzejot ka pazīsti to, to un vēl šito, notic ar un ielaiž. Tas ir tāds sviests patiesībā.
Arī galdiņu rezervēšana tikai caur draugiem! Ja esi vienkārš un normāls cilvēks un neesi pazīstams ar kādu no mākslinieku aprindām, tad izredžu nav. Nesmsuki viņi dara. Klubam nav ne vainas, arī publikai nē. Tik īpašnieku attieksmei!

A albis 01.11.2009

kāpēc izdzēsts mans koments?

A albis 02.11.2009

Līga uzvelc gumijniekus salej tajos pienu un tad ej uz turieni, tad toč iekšā ''tiksi'', un ko Tu tur vispār līdi atbrauc uz manu kraju izdancināsim riktīgi.

A ance 02.11.2009

Nevis piens vai kefīrs, bet Riktīgs Sviests!!!

S shade 05.12.2009

Kauns Pienam un latviešiem. Pienā netika ielaista mana franču valodas profesore - jauna, skaista, šarmanta, loti inteliģenta franču sieviete, kura Latvijā strādā jau ceturto gadu. Pamatojums - neielaižam ārzemniekus.
Viņa bija šokā un nosauca to par fašismu - nevarot iedomāties, ka kādā Parīzes krogā neielaistu kādu latvieti vai citas tautības cilvēku nacionālās piederības dēļ. Un nesakiet - privāts klubs. Parīzē tur visi ir privāti. Kā gan citādi?
Patiesi pretīgi un apkaunojoši Latvijai. Viņa pēc gada dosies strādāt uz citu valsti. Ko viņa stastīs par latviešiem?

R Roberts 14.12.2009

Come on, tieši tapēc arī Piens tā nereklamējas lai nesaskrietu tādi kritiski un nožēlojami cilvēki ;)
Liekās ka ir mājīga un patīkama vieta lai atpūstos un izklaidētos, ja gribās baigi lielās telpas un baigo baru cilvēku tad droši var skriet uz essential un vai jūs tiešām tik ļoti uztrauc ka apkārt ir daži tādi cilvēki kas jums nepatīk?Jums neviens neliek ar viņiem runāt.Turklāt cenas ir patiešām pieņemamas priekš tādas iestādes, nēsmu nožēlojis ne reizi kad esmu tur bijis :)

B bullshitwalks 22.12.2009

uzputigie, iedomigie tusētāji pilns arii Pienā, nesaprotu to farsu ar iekšā laišanu. Ne ar ko īpašu natšķiras no visām pārējām Rīgas dzertuvēm.

P preteklis 19.01.2010

galiig garaam piebaazts un aunu baru instinktu cilveki tik tur dodas
sliktaa vietaa galiigi garaam essential man pat riebjas tacu tas pat ir labaaks

S Sabīne 22.09.2010

Visiem, kas aprej Pienu, vienkārši sūrst, ka viņus neielaida.
vide un mūzika ir neatkārtojama, nav priekš visiem domāta. kluba īpašnieks arī super, var ar viņu parunāt, un apsargiem arī nav ne vainas.

A alma 08.10.2010

Nu c`mooon!
šī bāra īpašnieki vienkārši parūpējas par to, lai tur iekšā neballētos prastas cacas ar kilogramu zaņķa uz sejas un sekstūristi.
Manuprāt, tas ir awesome.
Lieliska chillošanas vieta un iespēja atpūsties.
Tā nebūs īstā vieta, kur iet ar neapsegtu pēcpusi, cerībā, ka tiks pie seksa.
Tie, kuri tādi ir, tie arī te tagad sūdzās.

N neitrāls 17.04.2011

klubs Piens ir pilnīgākais mēsls.Viss ir mākslīgi radīts. Kad iegāju jutos vīlies.Vietas maz, mūzikas kvalitāte draņķīga, cilvēkidrūzmējas. Face control pilnīgais bull shit.Laiž iekšā tos, kuripatīk apsargam nevis vadībai vai vēlkādam. Sajūta, ka par apsargu ielikuši cilvēku, kuru visu dzīvi visi ir uzskatījuši par L..., un tagad tas atriebjas un nelaiž klubā normālus cilvēkus.

A Aina 17.04.2011

Suņa sūds ne piens.

л Лёха 17.04.2011

А как правильно Piens или Penis?

P Prudy 21.07.2011

Kudos to you! I hadn't tuhoght of that!