Klubs "Piens" - akalpošana

Gaidot pie bāra dzērienu, nevarēja nepamanīt diezgan šķebinošu skatu, ka meitene jaucot mojito, to samaisa ar salmiņu, kuru pēc tam iebāž sev mutē, lai laikam nogaršotu kā sanācis kokteilis... Pēc tam ar to pašu salmiņu iebrauc atkal glāzē, samaisa no jauna, atkal...

E

T tānutasir 21.11.2011

Un tu vēl neesi redzējusi, kas notiek visās konditorejās, kulinārijās, kafejnīcās - virtuvēs, k ur tu neko neredzi- salātu pagaršošana un atspļaušana atpakaļ ir nieks. Man arī tikko apšķebinājās dūša, kad redzēju, kā man sagatavo svaigi spiesto apelsīnu sulu- no nemazgātiem augļiem... Tāpēc, mīlīši, nav ko vazāties pa kafejnīcām- bāriem jeb arī jāpierod pie tā, ka visi esam vienu baktēriju nēsātāji un nav ko viebties no svešā siekalām savā glāze :D :D :D

K [email protected] 21.11.2011

ak kungs, ja tu zinatu, kadus sudues eed, vispar butu anoreksike!!

. ... 21.11.2011

Jā, tas atkarīgs no tā, kāda kuram tā netīrības sajūta. Esmu strādājusi kā bārmene, bet nekad neesmu likusi atpakaļ to salmiņu, ar kuru pagaršoju vai labs mohito. TRAKI! ...un ja vēl to pagatavošanas procesu redz klients un tā atļaujas izdarīt, tiešām kauns, varēji uzrakstīt bārmenes vārdu!

L Laine 23.11.2011

mesls!!