www.sudzibas.lv Piens Klubs Šausmīgs serviss

Klubs Piens - Šausmīgs serviss

Es ar draudzeni dancojām klubā "Piens", pēc tam aizgājām līdz dailysnack, kad atgriezāmies atpaķaļ, mūs neielaida, jo runa gāja pat kaut kādu pudeli, es jautāju apsarga vārdu un uzvārdu, viņš nespēja atbildēt, tāds ar ļoti īsu matu griezumu, vienkārši pasūtīja, maigi sakot! Es nesaprotu, kas par lietu?! Vienkārši pretīgi, neiesaku nevienam šo vietu! Nekādas cieņas! Pat nepateica savu vārdu, vienkārši pasūtīja! Neejiet tur!

B

Latviešu tautas 10.11.2016

Танцевали? И потом не пустили? А зачем вы вернулись? Во втором клубе парни уже не хотели вас трахать?

O Oskars1241 10.11.2016

Kas tas par pretīgu naidu?

Latviešu tautas 10.11.2016

Tāpēc ka es zinu priekškam puiši apmeklē naktsklubus! Narkotukas ("travka") un seksa (mēklē kuņis) dēļ!

O Oskars1241 10.11.2016

Un tādēļ Tu domā ka 100% meiteņu uzreiz ies un gulēs ar visiem viņiem? Absurda domāšana..

Latviešu tautas 12.11.2016

Ja, ta ir!..

O Oskars1241 12.11.2016

Aprobežotības līmenis tevī ir fascinējošs.

B Bebris_-1 15.11.2016

Runa gāja par kautkādu pudeli ...
Nevienā krogā , klubā utml vietā neviens viesis nav gaidīts viesis ja somā nes līdzi "savu pudeli" .