www.sudzibas.lv Piena muiža Berghof Slikts serviss, bezatbildība

Piena Muiža Berghof - Slikts serviss, bezatbildība

Noteikti neiesaku sievietēm un bērniem apmeklēt Piena muižu. Vakar ieradāmies Piena muižā un sieviete vārdā Ina mūs aicināja apstaigāt teritoriju un apskatīt briežu dārzu. Kamēr vīrs skrēja krosiņu, es nolēmu iziet svaigā gaisā. Uz taciņas gar briežu dārzu muižas teritorijā pēkšņi man riedami metās virsū divi dusmīgi suņi no kaimiņmājas. Tā kā esmu grūtniece un biju pilnīgi neaizsargāta, tā pārbijos, ka vēdērs sāka sāpēt un sirds dauzīties no šī atgadījuma. Suņi neatstāja riet un tuvoties man ilgu laiku, bet es atpakaļgaitā lēni virzījos atpakaļ pa taku. Aizgāju atpakaļ uz reģistratūru izstātīt atgadījumu un tur man tikai paziņoja, ka tas nav pirmo reizi un visu atbildību novēla uz kaimiņiem. Teica, ka ir bijusi saukta arī policija. Bet personāls man pat NEATVAINOJĀS, neizsauca policiju un neizskatījās, ka taisās kaut kādā veidā novērst šo situāciju. Tikai teica, ka pārvaldnieks kartējo reizi sazināsies ar suņu saimnieku. Ja Piena muiža zin par šo problēmu, tad noteikti ir jāinformē viesi, JĀBRĪDINA. Arī nākamajā rītā Piena muiza neuzņēmās atbildību par viesu drošību un neatvainojās. Tādēļ mēs noteikti neatgriezīsimies šajā iestādē un aicinu potenciālos apmeklētājus turēt kabatā kādu nazi pašaizsardzībai, pie tam noteikti nelaist nekur savus bērnus vienus!

G