www.sudzibas.lv Piena muiža Berghof Klientu apkalpošana

Piena Muiža Berghof - Klientu apkalpošana

Ļoti skaista vieta un apkārtne, kā arī garšīgi ēdieni, taču kopējo iespaidu pamatīgi bojā viens otrs vecāka gadagājuma darbinieks ar padomju laikiem raksturīgu attieksmi pret klientiem. Mēs šo muižu izvēlējāmies kāzu ceremonijai un iepriekš palūdzām atsūtīt piedāvājumu ar cenām. Līguma slēgšanas brīdī gan cenas bija mainījušās uz augšu, jo viena no jaunākām darbiniecēm esot kļūdījusies. Tāpat mums iepriekš tika atļautas dažas lietas, bet kāzu dienā administratore līgavai skrēja pakaļ ar rēķinu - soda naudu, jo tomēr tas neesot atļauts un 'saimniece visiem noraušot galvas un atlaidīšot no darba'. Ja godīgi, tad man nebūtu žēl, ka vienai darbiniecei būtu mazāka saskare ar klientiem un tā vietā tiktu uzticēti citi pienākumi, bet klientu apkalpošanu veiktu jaunākās darbinieces. Ļoti iespējams, ka darbinieki tikai seko vadības norādījumiem. Tad šajā gadījumā atvainojos administratorei un aicinu vadību uz pārdomām, jo ar pozitīvu attieksmi var tikt daudz tālāk kā ar skopumu un raušanu.Ceru, ka muižas vadība spēs objektīvi salīdzināt mūsu izvēlētā pakalpojuma sniedzēja kvalitāti un izmaksas ar savējām un sapratīs, kāpēc mēs neizvēlējāmies Piena muižas piedāvājumu, un izmantos to savu pakalpojumu uzlabošanai. Tas īpaši attiecas uz cenas un klientu saņemtā proporcijām. Klienti negaida, ka jūs darīsiet kaut ko par velti, taču jūsu prasītajai samaksai ir jābūt samērīgai ar to, ko saņem klienti - porciju izmēram, noformējumam, kvalitātei utt. Labas klientu atsauksmes ir vislabākā reklāma jūsu uzņēmumam, jo tai ir daudz lielāka ticamība salīdzinājumā ar reklāmas rullīšiem, plakātiem u.tml. Tāpēc nevajag dusmoties un rakstīt soda rēķinus, ja jūsu vietā tiek izvēlēti citi, jo šajā gadījumā tā bija arī lieliska reklāma jūsu uzņēmumam, kas pagaidām jums nav izmaksājusi ne centa, iespēja apgūt ko jaunu, kā arī nopelnīt ar minimālu piepūli.No sirds vēlu veiksmi turpmākajos darbos un pozitīvākas darbinieku attieksmes pret klientiemveidošanā!

C