AtrisinātaPiedāvā uzrakstīt darbus augstskolām - Krāpniecība

Saņem naudu par darbu uz savu bankas kontu, darbu neizpilda, un izliekas ka nepareizs nummurs, kad zvana! Sevi reklamē ss.lvar šādu emailu [slēpt]@inbox.lv un telefonu. Ļoti uzmanieties! Krāpnieks

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2019

Jānis Kiseļevskis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sigita Bronze 11.12.2015

Pašai bija kontakts ar viņu - satikāmies, atnesa darbu fleškā, pārlasīju darbu, samaksāju "uz rokas", nodevu darbu - pilnīgi nekādu problēmu :) Atzīme bija lõti laba, pietam par tādu cenu :)
Ja pats dabūji zemu atzīmi, tad nevis vaino kādu citu, bet sāc pats mācīties :)

B bembijs 26.03.2016

pievienojos raksta autoram- saņēmu sms no šī cilvēks ar jautājumu vai nav vajadzīga palīdzība studijās un šis cilvēks teica ka jau ir man palīdzējis- es padomāju ka tā ir viena sieviete kura tiešām man bija palīdzējusi bet nekā beigās atsūta kontu depozītam un izrādās tas ir kaut kāds vīrietis par kuru es pirmo reizi dzirdu un protams- sūdzībās atrodu viņa vārdu

V VID_beztabu 06.06.2016

Arī mani ir pamatīgi apkrāpis. Šoreiz nepaveiksies arī viņam, man enerģija, laiks un galvenais informācija par viņu ir pieejama lielā daudzumā. Jāni, turies! Dievs nav mazais bērns. Šoreiz uz grābekļa būsi uzkāpis Tu! ;)

L Lepnā Lavīze 20.06.2017

Un tad tavas augstskolas pasniedzēji uzzinās, ka darbu esi pircis, tātad pārkāpis akadēmiskos principus, rezultātā anulēts diploms.