AtrisinātaPiedāvā uzrakstīt darbus augstskolām - Krāpšana

Labdien tauta, vēlos padalīties ar zagli , e-pasts - [slēpt]@inbox.lv, bet pieņemu, ka strādā zem vairākiem e-pastiem. Palaidu garām iepriekšējo sūdzību, kas jau brīdināja par šo , bet, protams, komentāri bij labi, gan jau pats ar vairākiem profiliem sevi aizstāvēja.
Tātad sludinājumi ss.lv, ka pildot dažāda veida augstskolas darbus, šobrīd pašam nav daudz laika tāpēc nolēmu izmēģināt, viņš pats jau apgalvoja, ka uzreiz atsūtīšot, jo negribot problēmas ar policiju.
Vēlos lai sabiedrība zin par tādiem cilvēkiem, kas nodarbojas ar tādām cūciskām lietām kā apkrāpšanu, atraduši īsto darbu - viņi ir pabiras un ja Jūs redzat komentārus, kas viņu aizstāv tad ziniet, tas ir viņš pats ar saviem netīrajiem pirkstiņiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2019

Jānis Kiseļevskis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z Zukers2015 18.02.2016

Sūdzības autors pats vien ir vainīgs, mačīties viņš negrib, bet maksāt normālu cenu citiem, kas tiešām raksta kvalitatīvi darbus viņš arī negrib, un tad tādi ķēmi kā Jānis Kiseļevskis uzmet tādus neveiksminiekus!

B bembijs 26.03.2016

pievienojos raksta autoram- saņēmu sms no šī autora ar jautājumu vai nav vajadzīga palīdzība studijās un šis cilvēks teica ka jau ir man palīdzējis- es padomāju ka tā ir viena sieviete kura tiešām man bija palīdzējusi bet nekā beigās atsūta kontu depozītam un izrādās tas ir kaut kāds vīrietis par kuru es pirmo reizi dzirdu un protams- sūdzībās atrodu viņa vārdu

B bembijs 26.03.2016

atvainojos- no konkrētā cilvēka nevis no raksta autora

D delia 02.05.2019

Labdien, ludzu versaties ar iesniegumu policija, 1 tads jau ir - lai uzskatu kriminalvajasanu vajag vairak pieradijumu.