Pie Kristapa kunga - Metaxa

Kādu nedēļu atpakaļ ar draugiem apmeklējām šo restorānu, par kuru iepriekš biju labās domās. Pasūtījām ēdienu un, ko tur liegties, arī pa 100 g pieczvaigžņu metaxu. Ēdiens bija izcils, šašliks vispār super, taču Metaxas vietā mums atnesa kaut kādu nenosakāmas izcelsmes suslu, kas garšoja pēc kaut kāda lētā gala piparu rūgtā. Sākumā nodomāju, ka droši vien man izliekas, taču pēc šī dzēriena nobaudīšanas sekojošās vēdergraizes, neskaitāmie tualetes apmeklējumi un izjūtas, it kā 100g vietā būtu izdzēris kādu litru, liek aizdomāties par krutkas nobaudīšanu šajā visnotaļ citādi pieklājīgajā restorānā. Vispār jāsaka, ka Jelgavas notikumu kontekstā mums jābūt laimīgiem, ka tikām cauri tikai ar vemšanu un caureju, nevis koka mētelīša pasūtīšanu. Iesaku padomāt, pirms pasūtiet dzērienus Pie Kristapa kunga.

F Fee 30.11.2013

Ar dzērieniem problēmas nav bijušas, bet sanāca tur iegriezties vienu reizi (ar domu, ka būs ļoti jauka vieta). Pasākums izvērsās tā, ka viesmīli nācās pasaukt pašiem (un nebija restorānā daudz cilvēku). Viesmīle atnesa ēdienkartes, viss jauku. Visi izvēlējāmis ko kurais - atnāk pieņemt pasūtījumu jau cita viesmīle un pirmais ko saka : Gaļas dabūt nevar - virtuve ciet.

Protams, vilšanās, jo visi bijām plānojuši nogaršot šašliku. Fui viesmīlei, kas atnesot menu nepateica, ka gaļas nevar dabūt - mēs tad nebūtu palikuši un tērējuši savu laiku.