Picu darbnīca Zemitānu laukumā - Slikts serviss

Pasūtīju picu vairāk kā divas stundas atpakaļ un joprojām neviens nav atvedis un sazvanījies:) par piegādes laiku neviens neko neteica. Zvanīju pusstundu atpakaļ prasīju, kas ar piegādi un teica, ka kurjers jau izbrauca, tas nekas ka esmu 5 min braucienā no picērijas! Paldies noskaņojums sabojāts un aukstu picu varat atstāt sev (100% aizmirsa:) )

Atbilde no Picu darbnīca Support Pārstāvja atbilde 18.12.2017

Labdien. Piegādes Teikā un tuvākajā apkārtnē šobrīd tiek vestas no Purvciema picērijas, un picas tiek ceptas un vestas rindas kārtībā. Taisnība, ka pīķa stundās gaidīšanas laiks mēdz būt visai liels. Tomēr darbiniekiem būtu bijis jābrīdina par ilgu piegādes laiku. Ja tas netika izdarīts, atvainojamies - tā ir mūsu kļūda. Tomēr aicinām vienmēr uzreiz sazināties ar picēriju, lai atrisinātu situāciju. Ja vēlaties saņemt kādu detalizētāku komentāru no mūsu puses, aicinām pasūtījuma detaļas uzrakstīt mums uz epastu: picudarbnica @ inbox.lv.

V viliesklients2017 15.12.2017

mmmmja :) picu nepiegādāju un pat neatzvanīja ... nav vārdu esmu ļoti vīlies šonedēļ ar draugiem iegriezāmies un uz vietas picas patika :) šonedēļ ar draugiem bijām minimums 4 reizes, laikam arī pēdējās, ļoti žēl ka piegādes serviss 0 līmenī...

šodien pēc jūsu "neieteikuma" pasūtīju, stundas vietā atveda 40min. Tākā nevienmēr ir tik traki

Dainis 16.12.2017

Jūs neesat viņiem vienīgais klients, arī citi gaida piegādi, viss notiek rindas kārtībā, picas tur ir garšīgas, bet ar piegādi neielaižos parasti.

L laimers 18.12.2017

Tiešām ir tik grūti aiziet tās 5min pakaļ tai picai, nevis uz blakus kvartālu ņemt piegādi?