Picu darbnīca - Slikts serviss

Beidzot mans pacietības mērs arī bij pilns.Lūk tādēļ arī izlēmu uzrakstīt sūdzību.Apkalpošana viņiem vienmēr īpaši laipna nav bijusi,bet pēdējā reize mani pārsteidza .Dzīvoju 7 minūšu gājienā no Picu Darbnīcas Ķengaragā.Pazvanījām pasūtīt picu tiko kā picērija atvērās viņi saka pēc stundas būs,tad pajautāju a ja paši nāksim tad pēc pusstundas.Gājām paši jā pēc pustunas bija gatava,bet kurjers mierīgi sēdēja apmeklētāju sēdvietā spaidot telefonu.Tātad viņi tīšām ignorē šo piegādi.Un šī nav pirmā reize.Arī kad aizgājām atieksme ne labdien ,apmēram še savāc savu picu un tinies.Fu goda vārds nepatīkami tur atgriezties vairs.Kautgan patctāvīgs klients biju,bet šīs atieksmes dēļ domāju šī būs pēdējā reize.

donna b 27.01.2018

Jus teicat ka Jums piegade NAV VAJADZIGA, tad kada Jums darisana, ko tur spaida kurjers un ko vins vispar dara?