Picu darbnīca - Slikts serviss

Pasūtīju pārlocīto picu, 5 minūšu laikā man viņu atnesa, nodomāju, ka pārāk ātri. Sāku griezt, mīkla bija izcepusies ideāli, taču viss iekšā nebija vispār izcepies. Sēnes pilnībā jēlas, šķiņķis auksts un siers pavisam nedaudz sāka kausēties.
Palūdzu, lai izcepj līdz galam. Vēl pēc 5 min man atnesa picu. Mīkla bija jau sausa un gandrīz nodegusi, siers tik tikko izkusa, taču galīgi nebija garšīgs, šķiņķis arī tāds paauksts un sēnes joprojām jēlas un neēdamas.
Piegāju samaksāt, pateicu, ka nemaksāšu par picu, jo nav ēdama, jo sēnes ir galīgi neizceptas, man mēģināja ieskaidrot, ka tādās picas vienmēr ir. Pa cik es ne pirmo reizi ņēmu pārlocīto picu centra picu darbnīca, tiesām domāju ka viss būs kartība, jo vienmēr viņas ir bijušās ļoti garšīgas.
Taču šoreiz man reāli pārsteidza tas komentārs, ka pārlocītajā picā sēnēm ir jābūt jēlām un ka vini neko nevar ar to izdarīt.

Iedeva tikai atlaidi picai. Kaut ari es apēdu 3-4 gabaliņus no tās. Pēc tāda pat negribas vairs atgriezties tur.

Lūgums apmācīt darbiniekus gatavot picas un neņem kuru katru uz darbu.

25.07.2022

K Kāpurs3000 25.07.2022

Tagad jau ir sajūta, ka nedaudz uzlaboja servisu. Kādu laiciņu iepriekš likās, ka tur haoss notiek un pat uz kādu gadu vismaz izslēdzu no sava vēlmju saraksta. :D