www.sudzibas.lv Picu darbnīca Mats un zeme piza

Picu darbnīca - Mats un zeme piza

Piza atrasti mati un netīrumi. Nezinu Zeme no seniem lsikam. Atnesu nākoša diena parādit. Man pat neatvainojas. Teica ko jus gribat no manis. Teica jūs taču gandrīz visu pizu Apēdat
paldies jums liels ka es gandrīz visu picu ar matiem un zemi Apedu. Neko es negribu no jums. Pat neatvainojas. Loti slikts servis. Biju pastāvīgs klients. Vairs nebūšu (pica bija palocīta tapēc uzreiz neieraudzīju)

25.03.2020

Di

Tu Turkey901 25.03.2020

Ja būsiet bijusi tikpat nelaipna toreiz, kā bijāt šajā reizē, tad nav brīnums, ka Jums pievienoja visas virtuvē atrodamās "piedevas", ieceptu spļāvienu gan ir grūti atšķetināt!

Džozefīne 25.03.2020

Nu varēji vēl pēc nedēļas atnest.

Vi VilnisBanga 27.03.2020

Es jau sen aizmirsu par picu darbnīcu tikai tāpēc, ka negribu runāt ar tiem cilvēkiem. Es nesaprotu vai nu visi tur ir nomocīti vai arī savāc visādus iedomīgos mīklas rullētājus. :D Pēdēja reizē paprasīju, cik kopā jāmaksā? Man atbildēja, ka nav laika skaitīt, lai skatos pats. Gandrīz jau sliktāk par panda taxi paliek.