www.sudzibas.lv Picu darbnīca Ķengaraga Slikts servis, negaršīgas picas

Picu darbnīca Ķengaraga - Slikts servis, negaršīgas picas

Apmeklēju picu darbnīcu Ķengaragā, pirmkārt personāls nekomunikabli, ne labdien, ne uz redzēšanos sajūta bij tāda ko es te vispār esmu atnācis! Pica bij no apakšas piedegusi, garša bij slikta sajūta kad produkti ļoti zemas kvalitātes! Ja gribās apēst gardu picu tad šī vieta noteikti nav jāapmeklē!

D

Dainis 25.11.2017

Diezgan subjektīvs viedoklis ņemot vērā, ka tur parasti ir ļoti garšīgas picas, bet jā pēdējā laikā visās picu darbnīcās sāk pieklibot kvalitāte, laikam saistīts ar klientu pieplūdumu.

D djbaltais 25.11.2017

Agrāk picas bij tiešām garšīgas, bet tagad kvalitāte ir mainījusies!

K Krishinjsh 27.11.2017

Pilnīgi varu piekrist sūdzības autoram. Pats dzīvoju šajā rajonā tādēļ ir sanācis apmeklēt šo picēriju. Sākumā viss bija ok, gan kvalitāte, gan apkalpošana tiešām līmenī, bet nu jau vairākus mēnešus viss par 180 grādiem mainījies. Čaļi mūžīgi izturās tā it kā klients viņus apgrūtinātu, ar skābām sejām piesaka pasūtījumus, kad gatavi iesviedīs Tev to picu rokās un no sērijas'' še rij''. Mans ieteikums- pamainiet cilvēkus picērijā, šie nu galīgi vairs tur negrib tur strādāt un tas ir jūtams, ja neko nemainīsiet, tad nebrīnaties, ka pārdošana sāks strauji kristies, rajonā ir arī citas picērijas...