LV RU

Origo mobile services - Slikts serviss

Origo mobilo serviss ir tik "fantastisks", ka telefons pēc remonta ir sabojāts vēl vairāk nekā tika nodots. Par telefona izsusināšanu pieprasīja 60€. Kā arī remontētājs neko nepaskaidroja uzskatot mani par muļķi. Pirms nodošanas telefons tika nodots pēc nokļūšanas mitrumā ar nedaudz iesistu kreiso ekrāna stūri, bet pēc remonta, telefona ekrāns ar daudz švīkām, iesledzot mazaku spilgtumu ekrans raustas, ekrans un stikla aizmugure nav kvalitatīvi atlikta atpakaļ un telefons uzkarst lādējot.

C Cālis112 12.02.2018

Komentāri (1)

Nudien dīvaini, uz kvīts redzams rūpīgi aizkrāsots "klienta" paraksts, par to, ka remonts veikts kvalitatīvi un laicīgi. Un kā tad varēja nepamanīt "telefona ekrāns ar daudz švīkām", jo saprotams, ka ekrāna raustīšanos un uzkaršanu uzlādes laikā uz vietas konstatēt nebija iespējams.

Pievienot komentāru bildei

Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes