SIA NORFA - Neiesaku sadarboties,vai iet strādāt uz šo uzņēmumu
Neiesaku nevienam sadarboties ar šo uzņēmumu,protams ja kads apakšuzņēmums vēlas tad tikai ar 100% priekšapmaksu,neuzsāciet sadarbību pirms dokumentu parakstīšanas no abām pusēm,nodarbojās tikai ar demontāžu.
Stāsts šada strādāju jau ilgāku laiku un problēmu nebij bijis lidz šim,demontēju uz līguma pamata Alūksnes policiju,savus darbusbnorunātos izdarīju laikā,ar visiem papildu darbiem,tad darba vaditājs atsūtīja bildes,in jautāja vai varēšu sataisīt jumtu,jo Norfas objektā,kas ir Rīgas dzirnavnieks ir iegāzts jumts,uz ko vienojāmies,darba laika gaitā sākām darbus,kamēr sagatavojām lai tiktu klāt,kamēr pacēlāju atvedu pagaja laiciņs,tad ap pl.17 atbrauca Normunds ar komercdirektoru Dēliņu kas mak tikai kameras skatīties in neviss strādāt,sāka rupjiem vardiem blaustities uz ko es pagriezos un aizbraucu ar savu komandu,bet Normunds nav norēķinājies vel par iepriekšejo objektu Alūksnes VP,tiesā grieaties isti nevaru jo nav parakstījis no savas puses līgumu,tāpēc ja gribiet uzsākt sadarbību ar šo kaku kantori tad 100%priekšapmaksu prasiet,BRĪDINU AMATA BRĀĻUS,labāk ejiet tad citur.
Pievienot komentāru bildei