www.sudzibas.lv Picture Happy nepilda uzņemtās saistības

www.picturehappy.lv - nepilda uzņemtās saistības

Kaut arī nauda tika pārskaitīta pasūtījuma veikšanas dienā, pasūtījuma izpilde netika uzsākta vēl 5 dienas pēc tam, jo tika uzrādīts, ka pakalpojums nav apmaksāts. Tika paskaidrots, ka tas ir tāpēc, ka vārda vietā pasūtījumā esmu norādījusi telefona numuru, kaut gan skaidri zinu, ka tā neizdarīju un, ja man tika prasīts vārds, to arī norādīju. Bez tam man nav skaidrs, kāpēc izpildīts maksājums (kurā norādīts pasūtījuma numurs u.tt.) var neuzkaitīties izpildīts, mistiskas vārdu nesakritības dēļ.
Rezumējot - pasūtījumu nesaņēmu tad, kad biju gaidījusi un esmu vīlusies, ka šo problēmu neviens pat necentās mēģināt risināt.

K

V Vaza 28.02.2011

Jā, tas kantoris strādā samērā lēni, ja viņiem naudiņu pārskaita piektdien, tad brīvdienās 100% ka uzrādīsies nesaņemta naudiņa... bildes lādējas lēni.
Bet tā jau kvalitāte OK, un bildes ar atsūta gan pa pastu, gan var saņemt vairākās točkās pēc izvēles. Nav tik traki.

G Grina 01.03.2011

Pilnīgi nepiekrītu šī raksta autoram. Šis uzņēmums ir kolosāls un ļoti izpalīzīgs. Man nesen visu sakārtoja par divām dienām ātrāk nekā bija paredzēts un vēl iedeva man savāofisā vietu, lai pabeigtu iesākto darbu. Paldies picture happy!

L linda 11.06.2011

Pasūtīju bildes, 10 dienas vēl nav. Gliemežu rūpnīca. Bet sola 3-4 darba dienās - ir 8 pagājušas!!!

P perdelite 30.08.2012

Pasuutiiju bildes, samaksu veicu uzreiz, bet ir pagaajushas jau vairaak kaa triis nedeelas, bet veeljoprojaam uzraada ka ir razosanaa.Sazvaniit nav iespeejams, uz epastiem vispaar nereagee."Super" iestaade.Kad nauda jaanopleesh-tad fiksi.

I ivarsivars46 20.12.2012

Pasūtīju divus kalendārus uz Ziemassvētkiem, pasūtījums tika izgatavots laicīgi, bet bildes ir ļoti nekvalitatīvas (zilgani pelēkas). Agrāk tā nebija, kas viņiem tur noticis?