www.sudzibas.lv Picture Happy Slikta kvalitāte

Picture Happy - Slikta kvalitāte

Pasūtīju vairāk nekā 100 premium foto izdrukas dažādos izmēros, un pēc pasūtījuma saņemšanas biju pārsteigta par izdruku zemu kvalitāti. Pat nevaru iedomāties, kāda briesmīga kvalitāte būs standarta foto izdrukām! Visas bildes ir saņemtas no profesionālā kāzu fotografa, bet gandrīz visām izdrukām (arī bildēm ar 5-6 mb izmēru) bija problēmas ar attēlu skaidrību un asumu. Šobrīd apsvēru domu par izdruku iznīcināšanu un atkārtotu pasūtīšanu pie cita profesionāla pakalpojuma sniedzēja.

Par savu problēmu uzrakstīju Picture Happy darbiniekiem, kas mani palūdza atsūtīt viņiem gan izdruku bildes no telefona, gan oriģinālas bildes.

Neskatoties uz tekstu "izskatīsim šo situāciju un noteikti atradīsim tai pozitīvu risinājumu. ", saņēmu atbildi, ka "ar kvalitāti viss ir atbilstoši iesniegtajiem failiem" un "fotoattēlam nav asuma, ja jūs to piezūmojat tuvāk sejai. "

ja jūs tomēr riskēsiet un pasūtīsiet foto izdrukas no picture happy, tad premium foto izdrukas negarantēs, ka uz savām izdrukām jūs varēsiet tik pat skaidri visu redzēt (piem. , cilvēku sejas vai citas jums svarīgas lietas) kā uz jūsu bilžu oriģināliem.

02.06.2020

K

Vagons Komā 02.06.2020

Slendermenu redzeji?

Vagons Komā 02.06.2020

Kă jūs cilvēki atĺāvāties manus pautus sasaldēt? Man beigas

S Sintija Salmiņa 05.06.2020

Nu man nekādu pretenziju pret šo iestādi nav. Esmu sūtijusi vairākas reizes. Un visas bildes fotogrāfētas ar telefonu kvalitāte ir super.
Varbūt vaina "profesionālajam fotogrāfam" :D