www.sudzibas.lv Picture Happy Pasūtījumi pazūd un netiek izpildīti nedēļām ilgi

AtrisinātaPicture Happy - Pasūtījumi pazūd un netiek izpildīti nedēļām ilgi

Ja vēlaties kādam Ziemassvētkos uzdāvināt foto kalendāru, noteikti neizvēlieties Picture Happy, pieļauju, ka visdrīzāk to saņemsiet kaut kad ap jūniju. Mans novembrī veiktais pasūtījums nedēļu pirms ziemassvētkiem vēl nav izpildīts, kompāniju sazvanīt nav iespējams, epastā kompānija atrunājas, ka ''iestrēdzis sistēmā'' un ''nodots it daļai risināšanai'', aicina veidot jaunu, kas nozīmē no jauna lejupielādēt visas bildes, no kurām sistēmā arī jau daļa ''nejauši padzisušas''. ''paldies'' Picture Happy par svētku gaidīšanas prieka sabojāšanu.

14.12.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zane3999 15.12.2021

Paldies, problēma tika atrisināta - uz manām niknajām vēstulēm galu galā atbildēja ļoti atsaucīgs kompānijas pārstāvis, dienas laikā pēc nelāgās situācijas kontatēšanas rasts risinājums no kompānijas puses, kā tehniski atjaunot manu pasūtījumu un ārpus kārtas to uzreiz izpildīt un operatīvi piegādāt. Paldies par cilvēcīgo attieksmi - apliecina, ka kompānijas serviss un attieksme pret klientiem tomēr joprojām ir kvalitatīvākie nišā.

Z